iMagazine

Pierwsze wrażenia: Parrot Minikit Neo 2 HD

23/04/2015, 13:14 · · · 2

Wraz ze zmianą telefonu na iPhone’a 6 Plus, mój zestaw głośnomówiący w samochodzie przestał działać. Znalazłem alternatywę w postaci najnowszej wersji Minikit od Parrota.

Nowy zestaw głośnomówiący Parrota, nazwany Minikit Neo 2 HD, przeznaczony jest do montażu na osłonie przeciwsłonecznej samochodu. Do sterowania wykorzystywane są dwa przyciski, odpowiadające za odbieranie i odrzucanie połączeń, a także pokrętło z przyciskiem. Urządzenie posiada też funkcję głosowego wybierania numerów, odbierania połączeń przychodzących oraz kontrolowania Siri. Rozpoznawanie mowy działa naprawdę dobrze – jak dotąd nie miałem większych problemów z wybraniem właściwego numeru.

parrot2

Minikit ma kilka dodatków, które czynią go wyjątkowym. Potrafi oszczędzać energię dzięki wykrywaniu, kiedy łączyć się z telefonem. Czujnik ruchu wykrywa otwarcie drzwi i dopiero wtedy włącza parowanie z telefonem przez Bluetooth. W ten sposób urządzenie wytrzymuje nawet 10 dni pracy na akumulatorze. Ponadto dzięki dedykowanej aplikacji możemy nagrać wiadomość, która zostanie odtworzona rozmówcy w przypadku odrzucenia połączenia. W programie dostępny jest też licznik czasu parkowania i czasu jazdy, oba z powiadomieniami.

Parrot Minikit Neo 2 HD kosztuje około 339 zł. Jego test będziecie mogli przeczytać w majowym wydaniu iMagazine.


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Robert Stachnik napisał(a):

Używałem poprzedni model, teraz ten i jestem zadowolony.Polecam

daszek napisał(a):

Co tu dużo gadać, parrot robi bardzo dobre zestawy głośnomówiące.
Dobre przemyślane urządzenie.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK