iMagazine

Apple odrzuciło aplikację kompatybilną z Pebble przez pomyłkę

25/04/2015, 06:59 · · · 1

Wczoraj informowaliśmy, że twórcy aplikacji dla smartzegarka Pebble donoszą o problemach z dodawaniem swoich programów do App Store. Jak się okazało, całe zamieszanie powstało przez pomyłkę.

David Pierce z serwisu WIRED skontaktował się z Apple i potwierdził, że decyzja była błędem, a firma nie planuje zmieniać swojej polityki odnośnie produktów Pebble. Przez ostatnie lata iOS był kluczową platformą dla kickstarterowego hitu,  a wszystkie smartzegarki dostały odznaczenie „Made for iPhone”. Samo Pebble zainteresowało się zaistniałą sytuacją i szybko ją rozwiązało – zgodnie z informacjami przekazanymi przez startup na Reddicie Apple zareagowało momentalnie.

Nie zmienia to jednak faktu, że zapis 3.1 w zasadach App Store ciągle widnieje i w zasadzie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby Apple w przyszłości faktycznie zaczęło odrzucać aplikacje wspierające konkurencyjne platformy.

Apple Watch wszedł do sprzedaży wczoraj, a pierwsze wrażenia z faktycznego użytkowania smartzegarka z Cupertino możecie przeczytać u Norberta.

Źródło: WIRED, grafika tytułowa


Michał Zieliński

Star Wars, samochody i Taylor Swift.

mikeyziel

Dodaj komentarz

daszek napisał(a):

Taaaa jaaasneee, myśleli pewnie, że nikt nie zauważy :D

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK