iMagazine

Odtwarzanie muzyki w wielu miejscach jednocześnie

26/04/2015, 18:52 · · · 2

Jeśli oprócz Maka macie też Apple TV albo Airport Express, możecie odtwarzać za ich pośrednictwem muzykę z komputera. iTunes pozwala nawet na jednoczesne odtwarzanie na kilku urządzeniach.

Seria 101 jest kierowana do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzętem Apple. Mamy nadzieję, że dzięki zawartym w niej wskazówkom będziecie mogli nauczyć się wykorzystywać Wasze telefony, tablety czy komputery w jeszcze bardziej efektywny sposób.

Aby odtwarzać muzykę na kilku urządzeniach jednocześnie, należy upewnić się, że są połączone z naszą siecią lokalną. Lista dostępnych urządzeń wyświetla się po wejściu do iTunes i kliknięciu na przycisk AirPlay.

2

Nad wyświetloną listą znajdują się dwa przyciski: PojedynczeWiele. Po wybraniu drugiego z nich obok nazw urządzeń pojawią się pola, których zaznaczenie spowoduje przekierowanie muzyki do danego wyjścia. Dzięki temu odtwarzanie odbywa się w kilku miejscach jednocześnie.

3


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Mariusz napisał(a):

Wow! Jakież to odkrywcze!!! Normalnie nigdy bym na to nie wpadł!!!

Piotr napisał(a):

:)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK