iMagazine

Recenzja Apple Watch – przemyślenia Dominika Łady po czterech dniach [wideo]

27/04/2015, 23:03 · · · 6

Dominik już od czterech dni intensywnie używa swojego Apple Watcha. Na filmie opowiada nie tylko o swoich doświadczeniach, ale również „sprzedaje” kilka ciekawych porad i tricków.

Nie przegapcie bloopersów na samym końcu!


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

MyFitnessPal został dziś udostępniony w nowej wersji z obsługą Apple Watch, jeszcze tylko Jabra Sport do moich słuchawek z czujnikiem tętna, Navigon i kupuje :)
Szkoda, ze nie ma własnej karty sim, przekierowanie z iPhone na zegarek i na siłowni nie martwię się czy dzwonią ze żłobka (jedyna funkcja, której brakuje).
Ile to ma giga na muzykę, apki i dane?

Dominik Łada napisał(a):

6GB na aplikacje i zdjęcia, muzyki nie ma po co trzymać, bo nie ma opcji na podpięcie słuchawek;-)

6 GB starczy na wszystko czego mi trzeba.
Nie mogę odszukać filmów instruktażowych do Apple Watch, ale na jednym było pokazane, że można zsynchronizować muzykę z iPhone z Watch, potem na zegarku wybierasz „źródło” wskazując zegarek i jako „odbiornik” słuchawki Bluetooth.

Michał Ostrowski napisał(a):

Ale słuchawki po bluetooth :)

Właśnie o to chodzi na siłowni.
Zamiast iPhone, który już kilka razy mi wypadł z kieszeni będzie zegarek i zamiast kabla, który czasem irytuje już są słuchawki Bluetooth z czujnikiem tętna i z aplikacją Jabra Sport, teraz czekam jeszcze na aktualizacje Jabry wprowadzającą obsługę Watch’a.

daszek napisał(a):

Świetny wywiad video.

No cóż, przed obejrzeniem recenzji byłem sceptycznie nastawiony do możliwości AW względem ceny i baterii.
Po obejrzeniu recenzji nic się nie zmieniło, aczkolwiek niektóre przemyślenia się, że tak powiem, wyprostowały.
Apple jest mistrzem wciskania ludziom tego, co niekoniecznie jest im potrzebne i AW w obecnej formie na pewno nie kupię.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK