iMagazine

Wymuszenie odświeżenia App Store na iOS

30/04/2015, 10:10 · · · 2

W przypadku problemów z wyświetlaniem zawartości App Store możemy odświeżyć jego treść. O ile na OS X wystarcza do tego kombinacja przycisków, to już w iOS wygląda to trochę inaczej.

Seria 101 jest kierowana do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzętem Apple. Mamy nadzieję, że dzięki zawartym w niej wskazówkom będziecie mogli nauczyć się wykorzystywać Wasze telefony, tablety czy komputery w jeszcze bardziej efektywny sposób.

Najprostszym sposobem na wymuszenie odświeżenia zawartości App Store na iOS jest wyłączenie aplikacji (poprzez wejście do menu wielozadaniowości i przesunięcie aplikacji w górę). Istnieje też inny sposób. Po otwarciu programu należy przejść do dowolnej zakładki na dole ekranu, a następnie dotknąć jej szybko dziesięć razy. Wymusi to ponowne wczytanie treści sklepu.

emptystore

Źródło: OS X Daily

2

Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
NowyWiewiorMDW Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
MDW
Gość
MDW

Faktycznie to działą, hehehe. :) Jakie śmieszne rozwiązanie. Nie wiem dlaczego nie zrobiono refreshu w tradycyjny sposób przesuwając zawartość ekranu/listy bardzo w dół.

NowyWiewior
Gość
NowyWiewior

Witam. Mam problem z AppStore na Lionie. Chodzi o to, że ciągle mam powiadomienie o aktualizacji. Kiedy wejdę w zakładkę z aktualizacjami wyświetla mi się aplikacja której nigdy nie instalowałem, a kiedy kliknę „update”, żebym nie miał czerwonych kropek na docku w oknie potwierdzenia akcji wyświetla się mail, który nie należy do mnie.
Zdjęcia tego, co się dzieje + spec. komputera (może to przez to)