iMagazine

Wymuszenie odświeżenia App Store na iOS

30/04/2015, 10:10 · · · 2

W przypadku problemów z wyświetlaniem zawartości App Store możemy odświeżyć jego treść. O ile na OS X wystarcza do tego kombinacja przycisków, to już w iOS wygląda to trochę inaczej.

Seria 101 jest kierowana do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzętem Apple. Mamy nadzieję, że dzięki zawartym w niej wskazówkom będziecie mogli nauczyć się wykorzystywać Wasze telefony, tablety czy komputery w jeszcze bardziej efektywny sposób.

Najprostszym sposobem na wymuszenie odświeżenia zawartości App Store na iOS jest wyłączenie aplikacji (poprzez wejście do menu wielozadaniowości i przesunięcie aplikacji w górę). Istnieje też inny sposób. Po otwarciu programu należy przejść do dowolnej zakładki na dole ekranu, a następnie dotknąć jej szybko dziesięć razy. Wymusi to ponowne wczytanie treści sklepu.

emptystore

Źródło: OS X Daily


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

MDW napisał(a):

Faktycznie to działą, hehehe. :) Jakie śmieszne rozwiązanie. Nie wiem dlaczego nie zrobiono refreshu w tradycyjny sposób przesuwając zawartość ekranu/listy bardzo w dół.

NowyWiewior napisał(a):

Witam. Mam problem z AppStore na Lionie. Chodzi o to, że ciągle mam powiadomienie o aktualizacji. Kiedy wejdę w zakładkę z aktualizacjami wyświetla mi się aplikacja której nigdy nie instalowałem, a kiedy kliknę „update”, żebym nie miał czerwonych kropek na docku w oknie potwierdzenia akcji wyświetla się mail, który nie należy do mnie.
Zdjęcia tego, co się dzieje + spec. komputera (może to przez to)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK