iMagazine

iMagazine 5/2015 – Macbook i Apple Watch, mamy i testujemy

06/05/2015, 23:37 · · · 11

Mamy Apple Watche. Nie było to łatwe, ale są i testujemy je specjalnie dla Was. W majowym iMagazine znajdziecie wstęp do tego, co będziecie mogli znaleźć za kilka dni w wydaniu specjalnym naszego magazynu, w pełni poświęconym sprytnemu zegarowi z Cupertino.

Mamy też najnowszego i najlżejszego MacBooka – testujemy go wszechstronnie, żeby sprawdzić, w jakim kierunku zmierza Apple i czy jest to właściwy kierunek.

Osobiście zapraszam do lektury wywiadu z Dannym Haikinem z Bowers & Wilkins.

Oczywiście to nie wszystkie tematy, jakie poruszamy w bieżącym numerze. Mam nadzieję, że będziecie mieli co czytać w najbliższym czasie.

Miłej lektury majowego iMagazine!

Plik PDF – 80,3MB (182 strony)

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z
App Store

bann_1606_300x250_hr

 

 

11

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


 • Januszek

  Numer przeczytałem pobierając z warezów :) specjalnie by przeczytać jak jaśnie pana wywalili z sklepiku appla, żenada jak to się pan jaśnie redaktorek napiął i może to będzie przestroga dla chien z aparatami. :)

  • pav31os

   żenujący to jest twój komentarz

  • Bezpłatny iMagazine pobierany z warezów, lepsze reklamy nie mogliśmy sobie wymarzyć

 • Kamil Cioch

  A to imagazine nie jest czasem darmowy?

Jeśli chcesz wesprzeć redakcję iMagazine, podoba Ci się nasza praca, to zapraszamy do iMag Weekly

dołącz

W archiwum iMag Weekly znajdziecie ponad 500 felietonów, artykułów, recenzji, opisów, przepisów oraz relacji z podróży – w sumie do przeczytania jest ponad 500 tysięcy słów. Wykupienie dostępu do niego jest „dożywotnie” (czyli tak długo jak będzie funkcjonował iMagazine) i wystarczy to zrobić raz. Nasz tygodnik był wydawany do dnia 27/01/2017.

Osoby, które miały wykupioną jakąkolwiek subskrypcję otrzymały pełny dostęp do archiwum.