iMagazine

Minimalizowanie szkiców maili w iOS

07/06/2015, 12:20 · · · 1

iOS-owy klient maila od dawna obsługiwał zapisywanie szkiców wiadomości, jednak dopiero w ósmej odsłonie systemu pojawiła się możliwość minimalizowania aktualnie pisanej wiadomości. Nauczenie się, jak korzystać z tej funkcji znacznie poprawia komfort pracy z mailem.

Seria 101 jest kierowana do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzętem Apple. Mamy nadzieję, że dzięki zawartym w niej wskazówkom będziecie mogli nauczyć się wykorzystywać Wasze telefony, tablety czy komputery w jeszcze bardziej efektywny sposób.

Każda nowa wiadomość pojawia się jako okno wypełniające niemal cały ekran. Po przytrzymaniu palca na górnej belce z tekstem Nowa wiadomość i przesunięciu jej w dół, zostanie ona umieszczona na dole ekranu, a my będziemy mogli powrócić do korzystania z aplikacji poczty.

1

W ten sposób możemy zminimalizować kilka szkiców wiadomości. Jeśli chcemy powrócić do któregokolwiek z nich, wystarczy dotknąć dołu ekranu, a następnie wybrać kartę ze szkicem. By zamknąć którąkolwiek z nich, wystarczy dotknąć przycisku „X” bądź przesunąć ją w bok (dokładnie tak samo działa to w Safari).

2

Źródło: OS X Daily


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Raddeck napisał(a):

Po prostu rewelacja.
Dzięki za wskazówkę.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK