iMagazine

Podwójne powiadamianie wibracją w Apple Watchu

07/06/2015, 22:25 · · · 1

Apple Watch komunikuje nowe informacje poprzez dźwięki i wibracje. Jeżeli zdarza się nam je pominąć, warto włączyć dodatkowe powiadomienie.

Seria 101 jest kierowana do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzętem Apple. Mamy nadzieję, że dzięki zawartym w niej wskazówkom będziecie mogli nauczyć się wykorzystywać Wasze telefony, tablety czy komputery w jeszcze bardziej efektywny sposób.

Zegarek może poprzedzić nadejście powiadomienia dodatkową, silną wibracją. Aby ją włączyć, należy w Apple Watchu wejść do ustawień, a następnie do menu Sounds & Haptics.

1

Teraz przewijamy na dół i zaznaczamy opcję Prominent Haptic. Od teraz zegarek będzie wibrował podwójnie, by przyciągnąć naszą uwagę.

2


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Mariusz napisał(a):

Nie zamierzam być złośliwy, ale uważam, że warto zachować takie artykuły na czas, kiedy Apple Watch będzie dostępny w Polsce. Prawdopodobieństwo tego, że polskojęzyczni użytkownicy i posiadacze Apple Watch’y nie wiedzą o wspomnianych funkcjach jest niemal równe zeru. Przecież to głównie fani i gadżeciarze…

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK