iMagazine

Podwójne powiadamianie wibracją w Apple Watchu

07/06/2015, 22:25 · · · 1

Apple Watch komunikuje nowe informacje poprzez dźwięki i wibracje. Jeżeli zdarza się nam je pominąć, warto włączyć dodatkowe powiadomienie.

Seria 101 jest kierowana do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzętem Apple. Mamy nadzieję, że dzięki zawartym w niej wskazówkom będziecie mogli nauczyć się wykorzystywać Wasze telefony, tablety czy komputery w jeszcze bardziej efektywny sposób.

Zegarek może poprzedzić nadejście powiadomienia dodatkową, silną wibracją. Aby ją włączyć, należy w Apple Watchu wejść do ustawień, a następnie do menu Sounds & Haptics.

1

Teraz przewijamy na dół i zaznaczamy opcję Prominent Haptic. Od teraz zegarek będzie wibrował podwójnie, by przyciągnąć naszą uwagę.

2

1

Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Mariusz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mariusz
Gość
Mariusz

Nie zamierzam być złośliwy, ale uważam, że warto zachować takie artykuły na czas, kiedy Apple Watch będzie dostępny w Polsce. Prawdopodobieństwo tego, że polskojęzyczni użytkownicy i posiadacze Apple Watch’y nie wiedzą o wspomnianych funkcjach jest niemal równe zeru. Przecież to głównie fani i gadżeciarze…