Mastodon
Zdjęcie okładkowe wpisu WWDC 2015 w iChwili – tak było

WWDC 2015 w iChwili – tak było

4
Dodane: 8 lat temu

W poniedziałek miała miejsce nasza tradycyjna impreza związana z rozpoczęciem WWDC 2015 – iChwila.

Już po raz kolejny warszawski klub Chwila gościł iMagazine i naszych czytelników na wspólnym oglądaniu keynote Apple. Tym razem przed streamem (który tym razem był chyba po raz pierwszy bez żadnych problemów) przygotowaliśmy dla Was prezentacje polskich deweloperów.

Naszymi gośćmi byli:

  • Krzysztof Zabłocki, współzałożyciel Pixle.pl, studia odpowiedzialnego za jeden z największych, polskich sukcesów w App Store – aplikację Foldify
  • Krzysztof Gudowski (Project Manager) i Krzysztof Kołacz (Software Tester) z MIQUIDO,

Chłopaki opowiadali ciekawie, niektórzy wręcz zaskakująco podeszli do tematu…;-) Mam nadzieję, że podobała się Wam nowa konwencja iChwili.

iChwila nie mogła obyć się oczywiście bez iPiwa i iPizzy – tym razem ta druga kończyła się szybciej, niż nadążałem przynosić ją od dostawcy…

Bardzo dziękujemy naszym partnerom, dzięki którym mieliście super nagrody w konkursach, które tradycyjnie odbywały się po prezentacji Apple.

Głównymi partnerami tej edycji iChwili byli:

Zrzut ekranu 2015-05-31 23.53.38

Dodatkowo dołączyli też Bang&Olufsen Polska, ZGSklep.pl oraz Wydawnictwo Insignis.

Już teraz zapraszam na kolejną edycję iChwili – we wrześniu – w związku z premierą nowych iPhonów, a póki co obejrzyjcie galerię ze zdjęciami z imprezy oraz film złożony przez @MacAzteka.

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 4

Szkoda, że nie przyleciałem do Polski wcześniej. A we Wrześniu mnie nie będzie. Ciekawie wyglądają wasze iChwile. Może Edition mojej żony byłoby małą ciekawostką.

To zapraszamy w październiku – wtedy organizujemy kolejną iChwilę w związku z urodzinami iMagazine – w tym roku będą to 5-te urodziny także będzie huczna impreza;-)

Ja oglądałem WWDC w John Burg w Kielcach i tez było fajnie. Jednak jeszcze nikt nie miał Watcha, więc nie widziałem go na żywo. Swoją drogą Apple jest jedyną firmą, której konferencja z premierą nowych produktów urosła do wydarzenia towarzyskiego skłaniającego do oglądania go w lokalu w towarzystwie innych userów iUrządzeń.