iMagazine

Bardzo niskie ceny Apple Music w wybranych krajach?

11/06/2015, 22:44 · · · 3

Cena dostępu do Apple Music wynosić będzie 9,99$ na terenie Stanów Zjednoczonych. W pozostałych krajach wciąż nie jest oficjalnie znana. Według informacji od użytkowników, którzy testują nowe oprogramowanie, w niektórych państwach może być ona znacznie niższa.

Ogłoszona przez Apple cena miesięcznej subskrypcji wynosi 9,99$. Choć ceny treści w iTunes, a także ceny usług Apple są często przeliczane z dolarów na euro w stosunku 1:1, to w przypadku nowej, muzycznej usługi, mogą się one znacznie różnić. Osoby testujące iOS 8.4 beta 4 zauważyły w aplikacji Muzyka ceny subskrypcji Apple Music.

Na urządzeniu, które zalogowane było do indyjskiego konta, cena wynosiła 120 rupii w przypadku subskrypcji indywidualnej, co odpowiada kwocie 1,88 dolara, natomiast subskrypcja rodzinna wyceniona została na 180 rupii, czyli 2,82 dolary. W przypadku rosyjskiego konta subskrypcje kosztowały odpowiednio 169 i 259 rubli, czyli 3,10 oraz 4,75 dolara. Możliwe więc, że ceny Apple Music w innych krajach również będą dostosowane do warunków panujących na danym rynku, by bardziej konkurować z dostępnymi tam serwisami.

Źródło: Mac Rumors


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Dominik Łada napisał(a):

na to liczę i to by pasowało do moich informacji…

NowyWiewior napisał(a):

Mam nadzieję. Makąc 20zl kieszonkowego ciezko jest placic 40 miesircznie

Hubert Rosinski napisał(a):

Nawet 30 już było by fajnie. Spotify nie będzie miało szans.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK