iMagazine

Bardzo niskie ceny Apple Music w wybranych krajach?

11/06/2015, 22:44 · · · 3

Cena dostępu do Apple Music wynosić będzie 9,99$ na terenie Stanów Zjednoczonych. W pozostałych krajach wciąż nie jest oficjalnie znana. Według informacji od użytkowników, którzy testują nowe oprogramowanie, w niektórych państwach może być ona znacznie niższa.

Ogłoszona przez Apple cena miesięcznej subskrypcji wynosi 9,99$. Choć ceny treści w iTunes, a także ceny usług Apple są często przeliczane z dolarów na euro w stosunku 1:1, to w przypadku nowej, muzycznej usługi, mogą się one znacznie różnić. Osoby testujące iOS 8.4 beta 4 zauważyły w aplikacji Muzyka ceny subskrypcji Apple Music.

Na urządzeniu, które zalogowane było do indyjskiego konta, cena wynosiła 120 rupii w przypadku subskrypcji indywidualnej, co odpowiada kwocie 1,88 dolara, natomiast subskrypcja rodzinna wyceniona została na 180 rupii, czyli 2,82 dolary. W przypadku rosyjskiego konta subskrypcje kosztowały odpowiednio 169 i 259 rubli, czyli 3,10 oraz 4,75 dolara. Możliwe więc, że ceny Apple Music w innych krajach również będą dostosowane do warunków panujących na danym rynku, by bardziej konkurować z dostępnymi tam serwisami.

Źródło: Mac Rumors

3

Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Hubert RosinskiNowyWiewiorDominik Łada Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Dominik Łada
Gość

na to liczę i to by pasowało do moich informacji…

NowyWiewior
Gość
NowyWiewior

Mam nadzieję. Makąc 20zl kieszonkowego ciezko jest placic 40 miesircznie

Hubert Rosinski
Gość
Hubert Rosinski

Nawet 30 już było by fajnie. Spotify nie będzie miało szans.