iMagazine

iOS 9 a iPad Pro

15/06/2015, 21:04 · · · 3

O iPadzie Pro słyszymy już od bardzo dawna. Jak na razie jednak nie było jakichś wiarygodnych potwierdzeń co do jego przyszłego pojawienia się. Ostatnie odkrycie w iOS 9 może jednak wskazywać, że doczekamy się takiego iUrządzenia.

Za każdym razem, po pojawieniu się nowej odsłony iOS deweloperzy z zapartym tchem zagłębiają się w jego zakamarki w poszukiwaniu wskazówek odnośnie nowych urządzeń od Apple. Tak było również w przypadku iOS 9.

Steve Troughton Smith znalazł i opublikował na Twitterze dwa zrzuty klawiatury ekranowej, która pojawia się przy wyższej rozdzielczości niż obecnie występująca w iPadzie.

Przede wszystkim pojawia się nowy, czwarty rząd klawiszy z symbolami w przypadku widoku liter oraz liczbami na klawiaturze z różnymi znakami. W standardowej klawiaturze pojawiły się również znane z fizycznego akcesorium klawisze, m.in. TabCaps Lock z lewej oraz klamrowe nawiasy, czy pionowa kreska z prawej strony.

Wydaje się więc, że oto znaleźliśmy namacalne potwierdzenie dla iPada Pro, który rzekomo ma mieć ekran powyżej dwunastu cali.

A co Wy o tym sądzicie? Czy w ogóle korzystalibyście z takiego iPada?

Źródło i zrzuty ekranu: 9to5mac.com


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

Krzysztof Nienartowicz napisał(a):

Ja jestem jak najbardziej za :) Prowadzę studio tatuażu i opracowując wzór z klientem nie raz brakuje mi przestrzeni na Air2 i myślę, że dla zajmujących się podobną pracą sprawdzi się jak najbardziej.

daszek napisał(a):

mam samsunga note pro 12 z rysikiem i jest zajefajny, notatki rysunki itp.
Jedyną i zasadniczą wadą 12 cali jest to, że po okresie entuzjazmu rozmiarem, właśnie ten rozmiar zaczyna przeszkadzać, ciężar, ograniczona mobilność i wtedy brakuje ci tych 10 cali :)

Krzysztof Nienartowicz napisał(a):

Haha no domyślam się :) O mobilność się nie martwię bo bardziej do statycznej pracy byłby wykorzystywany… nie wyobrażam sobie trzymania takiej 12’stki w jednej ręce w powietrzu i rysowania drugą…

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK