iMagazine

Apple Watch dostępny w systemie „rezerwuj i odbierz”

17/06/2015, 12:01 · · · 5

Apple Watch miał premierę w kwietniu, jednak jego dostępność wciąż jest mocno ograniczona. Dziś Apple umożliwiło zarezerwowanie zegarka i umówienie się na odbiór tego samego dnia w wybranym Apple Store.

System rezerwacji i odbioru sprzętu tego samego dnia w sklepie był wykorzystywany już między innymi podczas sprzedaży iPhone’ów. Dla osób z Polski jest bardzo korzystny – daje bowiem pewność, że jeśli pojawimy się danego dnia w sklepie, to na pewno będziemy mogli nabyć wybrane urządzenie. Początkowa dostępność Apple Watcha była jednak znikoma i firma zdecydowała się na wprowadzenie tego sposobu rezerwacji dopiero teraz.

Rezerwacja z odbiorem w sklepie ruszyła w Stanach Zjednoczonych oraz w wielu europejskich krajach, wliczając w to Niemcy oraz Wielką Brytanię. Zegarki można rezerwować na przykład w Berlinie czy w Dreźnie. Obecnie nie wszystkie modele są dostępne – bez trudu kupimy wersję Sport, natomiast stalowy model z bransoletą był niedostępny we wszystkich sprawdzonych przeze mnie sklepach.

Rezerwacji można dokonywać przez Apple Online Store, klikając w widoku produktu na przycisk rezerwacji z odbiorem osobistym w sklepie. Przykładowo wygląda to tak.

Źródło: 9 to 5 Mac


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

smackthat napisał(a):

Kiedy Polska?

Dominik Łada napisał(a):

Też bym chciał wiedzieć…na razie nic nie wiadomo;-/

Tomasz Szulc napisał(a):

Póki nie będzie polskiego języka to pewnie w ogóle.

Piotr Cieśla napisał(a):

Jak działa ta rezerwacja? jaki jest czas oczekiwania na odbiór? koniecznie trzeba podać niemiecki numer telefonu?

Patryk Mierzejewski napisał(a):

wysylam kod z niemieckiego nr a odpowiedz nie dochodzi :(

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK