iMagazine

Pierwsze wrażenia – BlueLounge Posto

23/06/2015, 10:10 · · · 6

Dziś jest dzień ojca – jeśli szukacie czegoś na prezent to może warto rozważyć najnowszy produkt BlueLounge, którego właśnie dziś jest światowa premiera – stojak na słuchawki Posto.

posto 1

Bardzo lubię projekty firmy BlueLounge za ich prostotę wręcz minimalizm, funkcjonalność i jakość wykonania przy zachowaniu bardzo dobrych cen.

posto 5

Stojak Posto to bardzo prosta i funkcjonalna konstrukcja – aluminiowa noga ustawiona na plastikowej podstawce z zamontowaną na górze silikonową rynienką do powieszenia na niej słuchawek nausznych.

posto 2

Stojak Posto występuje w dwóch wersjach kolorystycznych – srebrno/aluminiowo-białej oraz czarnej. Wersja aluminiowa jest w dokładnie takim samym odcieniu i z taką samą fakturą jak aluminium wykorzystywane przy obudowach Macbooków. Lubię tę dbałość o szczegóły w BlueLounge.

posto 3

Stojak BlueLounge Posto jest dostępny od dziś m.in. w FabryceForm za 79PLN.

Posto – Headphone Stand from Bluelounge on Vimeo.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Melody napisał(a):

Fajne to!

Amelya napisał(a):

Dominik, we really love the images you took with B&O headphones! Super nice!
-Amelya, Bluelounge-

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK