iMagazine

Bellroy Phone Case

25/06/2015, 22:58 · · · 2

Bellroy znany jest z szycia bardzo płaskich portfeli. Niedawno firma wprowadziła do oferty pierwsze etui na telefon, pełniące właśnie rolę portfela.

Rynek etui na iPhone’a jest przepełniony takimi pokrowcami, które oprócz telefonu mieszczą jeszcze karty. Większość z nich wywodzi się jednak z bardziej tradycyjnych modeli, a funkcja portfela jest jedynie dodatkiem. Bellroy specjalizuje się natomiast w tych akcesoriach, natomiast dopiero teraz postanowił powiązać je ze smartfonami. Dzięki temu „portfelowe” aspekty używania wydają się być lepiej przemyślane.

Wprowadzone do oferty firmy dwa modele etui wykonane są ze skóry w jednym z kilku kolorów. Mieszczą jedną bądź trzy karty i obecnie dopasowane są jedynie do iPhone’a 6. Kieszeń w mniejszej wersji zaprojektowana została w ten sposób, że karta może zostać z niej wyciągnięta po przesunięciu kciuka, w bardziej pojemnym modelu zastosowano natomiast już dwie kieszonki, w tym jedną na dwie karty. To, z której kieszeni je wysuniemy, zależy od przesunięcia palca w górę bądź w dół. Wewnątrz etui przewidziano też miejsce na dodatkową kartę SIM oraz gotówkę, wyłożono je dodatkowo mikrofibrą. Grubość obu pokrowców, podobnie zresztą, jak innych produktów Bellroy, jest niewielka – wynosi zaledwie 10 mm w przypadku mniejszej oraz 11 mm w przypadku większej wersji.

Bellroy Phone Case na 1 kartę bądź 3 karty dostępne jest na stronie producenta z darmową wysyłką do Polski. Ceny to odpowiednio 54,95€ oraz 64,95€.

2

Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
smackthatStanisław Olszak Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Stanisław Olszak
Gość
Stanisław Olszak

Brałbym w ciemno (bo portfele robią najlepsze na świecie) gdyby nie to, że uważam takie etui za zbrodnię ;)

smackthat
Gość
smackthat

Też uważam, że robią najlepsze portfele na świecie, mam już drugi Hide & Seek :-)