iMagazine

Bellroy Phone Case

25/06/2015, 22:58 · · · 2

Bellroy znany jest z szycia bardzo płaskich portfeli. Niedawno firma wprowadziła do oferty pierwsze etui na telefon, pełniące właśnie rolę portfela.

Rynek etui na iPhone’a jest przepełniony takimi pokrowcami, które oprócz telefonu mieszczą jeszcze karty. Większość z nich wywodzi się jednak z bardziej tradycyjnych modeli, a funkcja portfela jest jedynie dodatkiem. Bellroy specjalizuje się natomiast w tych akcesoriach, natomiast dopiero teraz postanowił powiązać je ze smartfonami. Dzięki temu „portfelowe” aspekty używania wydają się być lepiej przemyślane.

Wprowadzone do oferty firmy dwa modele etui wykonane są ze skóry w jednym z kilku kolorów. Mieszczą jedną bądź trzy karty i obecnie dopasowane są jedynie do iPhone’a 6. Kieszeń w mniejszej wersji zaprojektowana została w ten sposób, że karta może zostać z niej wyciągnięta po przesunięciu kciuka, w bardziej pojemnym modelu zastosowano natomiast już dwie kieszonki, w tym jedną na dwie karty. To, z której kieszeni je wysuniemy, zależy od przesunięcia palca w górę bądź w dół. Wewnątrz etui przewidziano też miejsce na dodatkową kartę SIM oraz gotówkę, wyłożono je dodatkowo mikrofibrą. Grubość obu pokrowców, podobnie zresztą, jak innych produktów Bellroy, jest niewielka – wynosi zaledwie 10 mm w przypadku mniejszej oraz 11 mm w przypadku większej wersji.

Bellroy Phone Case na 1 kartę bądź 3 karty dostępne jest na stronie producenta z darmową wysyłką do Polski. Ceny to odpowiednio 54,95€ oraz 64,95€.


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Stanisław Olszak napisał(a):

Brałbym w ciemno (bo portfele robią najlepsze na świecie) gdyby nie to, że uważam takie etui za zbrodnię ;)

smackthat napisał(a):

Też uważam, że robią najlepsze portfele na świecie, mam już drugi Hide & Seek :-)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK