iMagazine

Philips Fidelio M2L – pierwsze wrażenia

25/06/2015, 15:39 · · · 3

O tym, że pojawią się na rynku słuchawki ze złączem lightning było wiadomo od bardzo dawna, ale dopiero teraz pojawiła się pierwsza tego typu konstrukcja czyli Philips Fidelio M2L. Są to słuchawki nauszne kosztuje około 1300 zł. To na tyle  dużo, że w tej cenie oczekujemy świetnego sprzętu, ale jednocześnie nie tak dużo aby nie zaprzątać sobie nimi głowy.

Philips Fidelio M2L to tak naprawdę nie tylko słuchawki to cały system muzyczny bowiem wbudowano w nie także przetwornik cyfrowo-analogowy (DAC), dzięki czemu panowanie nad całością wrażeń muzycznych oddajemy Philipsowi. Z iPhone’a poprzez złącze lightning do słuchawek płynie tylko czysty strumień zer i jedyne i dopiero w słuchawkach zamieniany jest na słyszalne dźwięki.

Pierwsze wrażenia z M2L założonych na głowę są bardzo pozytywne. Słuchawki są zadziwiająco lekkie i dzięki temu leżą wygodnie na głowie. Niska waga może sugerować, że to nie jest to sprzęt z którego popłynie świetna muzyka, a jednak … tutaj może wydarzyć się niespodzianka. Pełny test słuchawek znajdziecie w sierpniowym numerze iMagazine. Jeśli macie jakieś pytanie to zapraszam do komentarzy.

3

Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Adalbert FreemanNorbert CałaLokinpl Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Lokinpl
Gość

Potęga tego rozwiązania jest dla mnie takim zaskoczeniem, że właściwie nadal nie mogę dojść do siebie po tym, co usłyszałem.
http://ift.tt/1H20hsC

Norbert Cała
Gość

czytałem i byłem w szoku, aż musiałem sam sprawdzić

Adalbert Freeman
Gość
Adalbert Freeman

wygladaja dokładnie jak moje słuchawki Grado … oj nieładnie