iMagazine

Philips Fidelio M2L – pierwsze wrażenia

25/06/2015, 15:39 · · · 3

O tym, że pojawią się na rynku słuchawki ze złączem lightning było wiadomo od bardzo dawna, ale dopiero teraz pojawiła się pierwsza tego typu konstrukcja czyli Philips Fidelio M2L. Są to słuchawki nauszne kosztuje około 1300 zł. To na tyle  dużo, że w tej cenie oczekujemy świetnego sprzętu, ale jednocześnie nie tak dużo aby nie zaprzątać sobie nimi głowy.

Philips Fidelio M2L to tak naprawdę nie tylko słuchawki to cały system muzyczny bowiem wbudowano w nie także przetwornik cyfrowo-analogowy (DAC), dzięki czemu panowanie nad całością wrażeń muzycznych oddajemy Philipsowi. Z iPhone’a poprzez złącze lightning do słuchawek płynie tylko czysty strumień zer i jedyne i dopiero w słuchawkach zamieniany jest na słyszalne dźwięki.

Pierwsze wrażenia z M2L założonych na głowę są bardzo pozytywne. Słuchawki są zadziwiająco lekkie i dzięki temu leżą wygodnie na głowie. Niska waga może sugerować, że to nie jest to sprzęt z którego popłynie świetna muzyka, a jednak … tutaj może wydarzyć się niespodzianka. Pełny test słuchawek znajdziecie w sierpniowym numerze iMagazine. Jeśli macie jakieś pytanie to zapraszam do komentarzy.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

Lokinpl napisał(a):

Potęga tego rozwiązania jest dla mnie takim zaskoczeniem, że właściwie nadal nie mogę dojść do siebie po tym, co usłyszałem.
http://ift.tt/1H20hsC

Norbert Cała napisał(a):

czytałem i byłem w szoku, aż musiałem sam sprawdzić

Adalbert Freeman napisał(a):

wygladaja dokładnie jak moje słuchawki Grado … oj nieładnie

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK