iMagazine

olloclip Studio

02/07/2015, 20:59 · · · 1

Firmy olloclip nie trzeba chyba przedstawiać nikomu – robią świetne obiektywy do urządzeń mobilnych. Na Kickstarterze wystartował kolejny projekt firmy, nazwany Studio, i tym razem nie jest to obiektyw.

Studio jest zestawem akcesoriów fotograficznych dedykowanych iPhone’owi 6 oraz 6 Plus. Jego podstawowym elementem jest obudowa dopasowana do obiektywów olloclip. Dodatkowo ma ona też mocowania pozwalające na zaczepienie dodatkowych elementów. Jest przy tym dość płaska i powinna bez większego problemu mieścić się do kieszeni.

W zestawie oprócz obudowy znajduje się kilka rodzajów mocowań. Wśród nich są dwie podstawki do poziomego i pionowego ustawienia telefonu, uchwyt na palec, rozkładana podpórka oraz dwa adaptery pozwalające na montaż dodatkowych akcesoriów. Stosując je, możliwe jest na przykład zamocowanie dodatkowej lampy błyskowej, mikrofonu czy też statywu.

Projekt jest obecnie w fazie finansowania, zebrano już ponad 47 tysięcy dolarów, a do realizacji wymagane jest przynajmniej 100 tysięcy. Do końca kampanii zostało jeszcze 29 dni, więc są duże szanse, że Studio wejdzie do produkcji. Ceny poszczególnych zestawów różnią się w zależności od kwoty, jaką wesprzemy projekt (szczegóły na stronie kampanii).

Źródło: Kickstarter


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

daszek napisał(a):

Ceny mają takie, że klientów PL raczej nie szukają, pomijając kwestie potrzeby na takie gadżety.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK