iMagazine

Pierwsze wrażenia – folia JCPAL Mac Guard dla Macbooka

08/07/2015, 11:15 · · · 1

O zabezpieczaniu naszych komputerów pisaliśmy już wiele artykułów i pokazywaliśmy wiele rozwiązań. Najlepsze są zawsze te, przynajmniej wg mnie, które najmniej ingerują w wygląd naszego maka, do tego najmniej go pogrubiają. Bardzo przypadły mi do gustu folie JCPAL Mac Guard, o których Wam już mówiliśmy. Tym razem producent zaprezentował rozwiązanie dla Macbooków.

DSC04696

Do redakcji trafiła folia w kolorze złotym. Idealnie dopasowuje się do koloru złotego 12-calowego Macbooka.

Montaż nie odbiega w niczym od wersji dla Pro i Air – system pozycjonowania folii przed ostatecznym jej przyklejeniem jest genialny.

DSC04709

W zestawie prócz folii na klapę i podstawę, jest też folia na ekran.

DSC04734

Oczywiście po naklejeniu folii na spód mamy nadal dostęp do informacji o numerze seryjnym i modelu.

DSC04700

Folia JCPAL Mac Guard w wersji dla Macbooków  kosztuje podobnie do innych modeli – czyli 149PLN. Dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych odpowiadających kolorom Macbooków. Folię kupicie na stronie ZGSklep.pl

Zdjęcia: @MacAztek


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

igru napisał(a):

Fajna, ale tag „ważne” mi coś nie pasuje :)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK