iMagazine

Microsoft Surface Pro 3 w Polsce rzekomo jeszcze w 2015 roku

09/07/2015, 16:23 · · · 5

Na prawdziwe i dłuższe testy z Microsoft Surface czekam już od przeszło trzech lat, odkąd ten sprzęt zadebiutował na rynku. Obserwuję go od dawna i dopiero jego ostatnia odmiana zrobiła na mnie wrażenie i to za pomocą tylko jednego elementu.

Nie przepadam za ekranami 16:9 ani 16:10 jeśli urządzenie ma być również używane w pionie. 3:2 oraz 4:3 do tego celu nadaje się znacznie lepiej. To właśnie ekran przykuł moją uwagę do Surface Pro 3 i nie ukrywam, że od dłuższego czasu starałem się takiego otrzymać do testów – bezskutecznie. Nie dość, że sam hardware jest interesujący to ciekawi mnie filozofia Microsoftu za UI Windows 10 na komputerze, który może być jednocześnie tabletem i laptopem. A jeśli testować to przecież najlepszy, prawda?

Niestety oficjalnie nie jest znana data wprowadzenia Surface na teren Polski. Od dłuższego czasu słyszę, że być może stanie się to w 2015 lub 2016 roku. Oczywiście nieoficjalnie. Niedawno jednak spróbowałem dotrzeć do hardware’u inną niż dotychczas ścieżką i „ludzie zorientowani w tym temacie” poinformowali mnie, żebym zachował jeszcze chwilę cierpliwości, ponieważ wszystko wskazuje na to, że wejdzie on oficjalnie do sprzedaży na terenie naszego kraju przez końcem 2015 roku.

Zatem czekam cierpliwie – jeśli ta informacja się potwierdzi to zostało już mniej niż 175 dni…


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

osxuser napisał(a):

Po co komu. Ślepa uliczka…

Bartosz Drząsała napisał(a):

To, że sprzęt nie jest stworzony przez Apple, albo nie ma „japka” z tyłu nie oznacza, że jest gorszy, zły, tandetny. Sam chciałbym takiego Surface Pro 3, a nie np. iPada Air 2, na którym tylko sobie pogram w proste gierki i zobaczę odcinek serialu…

Moridin napisał(a):

Są tacy którym iPad zastępuje w pełni komputer. Chyba go niedoceniasz.

Bartosz Drząsała napisał(a):

Może i zastępuje im w pełni komputer, ale taki na którym i tak siedzą na portalach społecznościowych i oglądają filmy. Tryb życia iPad Only jest bardzo ciężki, jeżeli nie jesteś przeciętnym kowalskim…

Moridin napisał(a):

Mylisz się, ale spoko. :)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK