iMagazine

This War of Mine dostępne na iOS

15/07/2015, 23:18 · · · 0

This War of Mine, świetna gra stworzona przez polskie 11 bit studios, doczekała się edycji na tablety. Od dziś możecie pobrać ją więc w wersji na iPada.

This War of Mine opowiada o wojnie, ale z niespotykanej nigdzie perspektywy. Gracz kieruje bowiem losami przypadkowych cywili, którzy walczą jedynie o przetrwanie. Starania te mogą przybrać różny obrót, a wybory moralne obarczone są długofalowymi konsekwencjami. Klimat rozgrywki jest bardzo przytłaczający, więc nawet najmniejszy sukces cieszy, ma bowiem wpływ na zachowanie i nastawienie bohaterów.

Wersja na iOS została przystosowana do dotykowego sterowania. To powinno sprawdzać się dobrze, pierwotnie gra miała bowiem premierę na klasycznych komputerach (w tym również na Makach), gdzie do sterowania wykorzystywana jest przede wszystkim mysz.

This War of Mine na iOS dostępne jest obecnie w promocyjnej cenie 9,99€. Możecie nabyć je TUTAJ. W najbliższych tygodniach cena ma wzrosnąć do 14,99€.

źródło11 bit studios


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK