iMagazine

Wyciek obudowy iPhone’a 6s sugeruje mocniejszą konstrukcję w nowym modelu

17/07/2015, 19:21 · · · 3

Tą informacją podzielił się serwis Future Supplier, który miał okazję spędzić kilka chwil z właśnie obudową nadchodzącego iPhone’a 6s, a dokładnie jego większej wersji Plus. Oto czego się dowiedzieliśmy.

Po pierwsze, sama konstrukcja będzie znacznie wytrzymalsza. Nie wiemy czy chodzi tylko o podatność na wygięcia (odpowiedź na zeszłoroczną aferę bendgate), czy może również o odporność na zarysowania oraz wytarcia. Zastosowanie innego aluminium sprawiło również, że telefon nie będzie tak śliski, co obecna „szóstka”.

iPhone-6s-Coque-Or-01

Wewnątrz obudowa 6s i 6 wygląda prawie identycznie (dotychczas to tam zachodziły największe zmiany), zmieniono położenie dwóch śrubek. Oznacza to, że na głośniki stereo w modelu 6s raczej nie ma co liczyć, a szkoda.

Z innych plotek dowiedzieliśmy się, że iPhone 6s będzie posiadał mocniejszy procesor A9, 2 GB pamięci RAM, lepszy aparat o matrycy 12 megapikseli, udoskonalony Touch ID oraz znaną z Apple Watcha technologię Force Touch.

źródłoMacRumors


Michał Zieliński

Star Wars, samochody i Taylor Swift.

mikeyziel

Dodaj komentarz

Jakub Kociszewski napisał(a):

W tamtym roku, Apple 9 września miało premierę iPhone’a. To były moje urodziny i fajny prezent w ten dzień, bo było co oglądać :D
Ale teraz tak samo będę czekać na nowe iPhone’y

NowyWiewior napisał(a):

Czy wiedzieliscie, że jak przytrzymacie shift i klikniecie w żółtą kropkę, żeby zminimalizować to animacja będzie w slow motion? Działa to też ze stackami i jak klikacie w zminimalizowane okno na docku.

Moridin napisał(a):

Większość animacji systemowych z Shiftem tak robi. :)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK