iMagazine

Quad Lock dla iPhone 6 Plus – pierwsze wrażenia

19/07/2015, 11:42 · · · 4

Pogoda nastraja nas do aktywności. Lato, rower, iPhone 6 Plus. Co zrobić z iPhonem 6 Plus na rowerze? Jest spory, nie ukrywajmy. W kieszeni, podczas jazdy na rowerze może przeszkadzać. Całe szczęście niedawno australijska firma Annex producent systemu mocowań Quad Lock wypuściła dedykowany pokrowiec dla dużego iPhona.

214A0328

Quad Lock jest bardzo funkcjonalnym systemem mocowań, głownie dla iPhonów (4/4S, 5/5S, 6 i właśnie 6 Plus), ale też dla telefonów Samsunga z rodziny Galaxy S. O całej linii produktów Quad Lock pisaliśmy już w zeszłym roku tutaj. Natomiast w kwietniowym iMagu, Norbert Cała recenzował uchwyt rowerowy, do którego się odnoszę.

Uchwyt rowerowy i najnowsza obudowa Quad Lock właśnie dla iPhone 6 Plus tworzy bardzo wygodny duet.

214A0319

Obudowa wykonana jest z „pancernego” plastiku. Jest bardzo solidna i dobrze zabezpiecza nasz telefon przed upadkiem i innymi „urazami”.

Pomimo posiadania na „plecach” złącza Quad Lock, nie jest dużo grubsza od innych obudów ochronnych dostępnych na rynku.

214A0325

Oczywiście iPhone 6 Plus w obudowie ze złączem Quad Lock pasuje do pozostałych akcesoriów Annexa – do roweru, biegania, samochodu, do domu.

Bardzo lubię rozwiązania, które w inteligentny sposób tworzą ekosystem. Quad Lock do nich się zalicza.

Obudowę Quad Lock dla iPhone 6 Plus można kupić w ZGSklep.pl w cenie 149PLN.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

DoNotProcrastinate napisał(a):

Zastanawiałem się nad tym uchwytem, ale wybrałem uchwyt od Rockform, ponieważ można ustawić w nim kąt nachylenia. Jednak nie jest on tak łatwy w demontarzu oraz pasuje tylko na kierownicę w górskim rowerze. W cruiserze mam zapinany pokrowiec na ramę i przydałoby mi się coś innego, dlatego chciałbym wiedzieć czy telefon trzyma się sztywno podczas jazdy rowerem, zwłaszcza na dołkach? Patrząc na złącze quadlock nie wydaje mi się aby wytrzymało na większym dołku.

Dominik Łada napisał(a):

Na warszawskich dziurach nic się nie rusza;-)

matt_saxjazz napisał(a):

Obudowa 149zł tylko że mocowanie do roweru kolejne 119zł…

Natalia Dreszcz napisał(a):

Zgarnij Nowego iPhone 6 Już Dziś Daj Sobie Szanse Na To Cudeńko
nowyiphone6.skroc.pl

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK