iMagazine

Darmowe Beats Solo2 w promocji „Back to School”

23/07/2015, 23:04 · · · 3

Odkąd Apple przejęło Beats, marka ta jest mocno promowana w sklepie online firmy. Widać to również w promocjach, jakie pojawiają się w kampanii „Back to School” – studenci i nauczyciele mogą dostać słuchawki tej firmy za darmo.

Pomimo tego, że Apple oferuje w naszym kraju zniżki edukacyjne, promocja „Back to School” nie dotyczy niestety Polski. Warto jednak o niej wspomnieć, zwłaszcza, że pojawia się w innych europejskich krajach (startuje na przykład 6 sierpnia w Niemczech). Wszyscy studenci, nauczyciele oraz wykładowcy, którzy zdecydują się na zakup dowolnego MacBooka, Maka Pro bądź iMaka (Mac Mini jest wyłączony z promocji) w ramach „Back to School”, otrzymają jeden z dwóch modeli słuchawek Beats, bezpłatnie bądź z dużym rabatem.

Promocja dotyczy słuchawek Beats Solo2, które w amerykańskim Apple Online Store wycenione są na 199$. Za dopłatą 100$ dostępny jest model w wersji bezprzewodowej. Jeśli ktoś planował więc zakup tych słuchawek (a nie wątpię, że mnóstwo osób się do nich przymierza), tym chętniej zdecyduje się na Maka. Ponadto tegoroczna edycja „Back to School” jest zdecydowanie najatrakcyjniejsza – dotąd Apple oferowało jedynie gift cardy do wykorzystania w Apple Store. Po raz pierwszy prezentem są konkretne produkty, co może być nie tylko próbą zachęcenia do zakupu komputera, ale też promocji sprzętu. A skoro tak, to spodziewałbym się rozszerzenia akcji na kolejne kraje.

źródło9to5mac


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

luk4sek napisał(a):

5 lat temu były iPody touch o ile mnie pamięć nie myli:) ogółem akcja super, może kiedyś dotrze do polski choćby tylko przez AOS, niestety nie będzie mi dane już skorzystać

Piotr Pokraczyński napisał(a):

o ile dobrze pamiętam to podoba promocja jest w iSpot albo Cortland

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK