iMagazine

Aplikacja Apple Store działa już w Polsce

26/07/2015, 16:31 · · · 8

Nie wiem kiedy Apple podłączył polski Apple Online Store pod aplikację Apple Store dla iOS, ale można już za jej pomocą dokonywać zakupów w sklepie. Jest zatem nadzieja, że będzie również obsługiwała pre-ordery bliżej końca 2015 roku…

Uaktualnienie 16:57

Potwierdzam, że można składać zamówienia bezpośrednio z aplikacji – właśnie dokonałem próbnego po raz pierwszy z aplikacji i przeszło bez problemów. Sam program, z tego co widzę, daje dostęp do pełnego asortymentu z Apple Online Store odwiedzanego z poziomu WWW, a aplikacja dodatkowo umożliwia konfigurację sprzętu Apple przy jego zakupie, łącznie z wyborem procesora, pamięci flash i tak dalej. Jedyna rzecz, która jeszcze nie działa to pokazywanie najbliższych APR-ów – mamy takowe na terenie Polski, ale wyskakuje błąd przy próbie wyświetlenia ich listy.

Uaktualnienie 17:21

Parę osób podpowiada, że ma już możliwość dokonywania zakupów od jakiegoś czasu. To o tyle ciekawe, że w ostatni poniedziałek – jak to robię przynajmniej raz w tygodniu – rozważałem idealną dla mnie konfigurację MacBooka Pro i jak zawsze odpaliłem najpierw Apple Store.app, aby sprawdzić czy już to działa – nie było tej funkcji. Paweł Jońca raportuje, że ma od trzech tygodni. Hać od miesiąca, a Norbert od dwóch. U mnie to nie więcej niż 6 dni… A jak u Was?


★ Apple Store – iOS – za darmo →

8

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


8
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
Mateusz Stanisław BłaszczakStefjur_meMaciej CzechowskiMoridin Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
NowyWiewior
Gość
NowyWiewior

Niestety na iOS 4.2.1 nie zainstluję ;( -cri -cri

Kmil
Gość
Kmil

Od dwóch miesięcy mam taką możliwość. Praktycznie, jak tylko się pojawiła musiałem sprawdzić co da się za jej pomocą zrobić. :>
Nie sądziłem, że może działać to tak losowo.

Moridin
Gość

Na moim drugim Apple ID nadal nie działa. Dziwne.

Maciej Czechowski
Gość
Maciej Czechowski

Czasem są śmieszne błędy w tej appce :)
Nie sądziłem,że możliwość zakupu była czymś wyjątkowym,bo też ją miałem od początku – kilka tygodni temu zainstalowałem.

Maciej Czechowski
Gość
Maciej Czechowski

Nie wkleiło mi obrazka w poprzednim komentarzu.

jur_me
Gość
jur_me

U mnie tez działa od samego początku. Oprócz tego swietnie sobie radzi z odnajdywaniem sklepów stacjonarnych w pobliżu ;-) miejsca przebywania (oczywiście nie zawsze jest to aż tak blisko).

Stef
Gość
Mateusz Stanisław Błaszczak
Gość
Mateusz Stanisław Błaszczak

mam to od dawna :) iPhone 4 7.1.2