iMagazine

Aplikacja Apple Store działa już w Polsce

26/07/2015, 16:31 · · · 8

Nie wiem kiedy Apple podłączył polski Apple Online Store pod aplikację Apple Store dla iOS, ale można już za jej pomocą dokonywać zakupów w sklepie. Jest zatem nadzieja, że będzie również obsługiwała pre-ordery bliżej końca 2015 roku…

Uaktualnienie 16:57

Potwierdzam, że można składać zamówienia bezpośrednio z aplikacji – właśnie dokonałem próbnego po raz pierwszy z aplikacji i przeszło bez problemów. Sam program, z tego co widzę, daje dostęp do pełnego asortymentu z Apple Online Store odwiedzanego z poziomu WWW, a aplikacja dodatkowo umożliwia konfigurację sprzętu Apple przy jego zakupie, łącznie z wyborem procesora, pamięci flash i tak dalej. Jedyna rzecz, która jeszcze nie działa to pokazywanie najbliższych APR-ów – mamy takowe na terenie Polski, ale wyskakuje błąd przy próbie wyświetlenia ich listy.

Uaktualnienie 17:21

Parę osób podpowiada, że ma już możliwość dokonywania zakupów od jakiegoś czasu. To o tyle ciekawe, że w ostatni poniedziałek – jak to robię przynajmniej raz w tygodniu – rozważałem idealną dla mnie konfigurację MacBooka Pro i jak zawsze odpaliłem najpierw Apple Store.app, aby sprawdzić czy już to działa – nie było tej funkcji. Paweł Jońca raportuje, że ma od trzech tygodni. Hać od miesiąca, a Norbert od dwóch. U mnie to nie więcej niż 6 dni… A jak u Was?


★ Apple Store – iOS – za darmo →


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

NowyWiewior napisał(a):

Niestety na iOS 4.2.1 nie zainstluję ;( -cri -cri

Kmil napisał(a):

Od dwóch miesięcy mam taką możliwość. Praktycznie, jak tylko się pojawiła musiałem sprawdzić co da się za jej pomocą zrobić. :>
Nie sądziłem, że może działać to tak losowo.

Moridin napisał(a):

Na moim drugim Apple ID nadal nie działa. Dziwne.

Maciej Czechowski napisał(a):

Czasem są śmieszne błędy w tej appce :)
Nie sądziłem,że możliwość zakupu była czymś wyjątkowym,bo też ją miałem od początku – kilka tygodni temu zainstalowałem.

Maciej Czechowski napisał(a):

Nie wkleiło mi obrazka w poprzednim komentarzu.

jur_me napisał(a):

U mnie tez działa od samego początku. Oprócz tego swietnie sobie radzi z odnajdywaniem sklepów stacjonarnych w pobliżu ;-) miejsca przebywania (oczywiście nie zawsze jest to aż tak blisko).

Mateusz Stanisław Błaszczak napisał(a):

mam to od dawna :) iPhone 4 7.1.2

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK