iMagazine

Wystartował Woodstock – uzupełnij Kartę Medyczną!

30/07/2015, 17:18 · · · 2

Dziś wystartował festiwal Woodstock, największa tego typu impreza w Polsce. O festiwalu pisaliśmy już kilka dni temu w kontekście aplikacji jaką polecamy wszystkim uczestnikom i nie tylko. Na koncerty i imprezy związane z festiwalem przyjadą tysiące ludzi. Jeśli jedziecie lub już jesteście na miejscu i macie ze sobą swoje iPhony, koniecznie wypełnijcie w nich Kartę Medyczną.

Jak to zrobić, pisaliśmy już jakiś czas temu. Jest to świetna rzecz, niespotykana w innych urządzeniach, o której niewiele się mówi i pisze, co jest ogromnym błędem. Karta Medyczna dostępna jest we wszystkich iPhonach z systemem iOS8. Jest miejscem, gdzie możecie zapisać wszystkie niezbędne dane dotyczące swojego zdrowia. Karta Medyczna jako jedyna funkcja jest dostępna z zablokowanego ekranu iPhona. Uzupełnijcie ją, bo ratownicy medyczni, którzy pracują przy festiwalu Woodstock, są przeszkoleni dzięki nam, aby sprawdzać czy coś takiego macie i w razie nieszczęśliwego wypadku, wiedzieć jaką pomoc Wam udzielać.

Oczywiście warto aby wszyscy wypełnili w swoich iPhonach Karty Medyczne, nie tylko uczestnicy festiwalu.

Informacje zawarte w wypełnionej Kartcie Medycznej mogą uratować Wam życie.

kartamedyczna

2

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
NowyWiewior Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
NowyWiewior
Gość
NowyWiewior

Prędzej tego iPhone ukradną, niż pomogą.