iMagazine

Wystartował Woodstock – uzupełnij Kartę Medyczną!

30/07/2015, 17:18 · · · 2

Dziś wystartował festiwal Woodstock, największa tego typu impreza w Polsce. O festiwalu pisaliśmy już kilka dni temu w kontekście aplikacji jaką polecamy wszystkim uczestnikom i nie tylko. Na koncerty i imprezy związane z festiwalem przyjadą tysiące ludzi. Jeśli jedziecie lub już jesteście na miejscu i macie ze sobą swoje iPhony, koniecznie wypełnijcie w nich Kartę Medyczną.

Jak to zrobić, pisaliśmy już jakiś czas temu. Jest to świetna rzecz, niespotykana w innych urządzeniach, o której niewiele się mówi i pisze, co jest ogromnym błędem. Karta Medyczna dostępna jest we wszystkich iPhonach z systemem iOS8. Jest miejscem, gdzie możecie zapisać wszystkie niezbędne dane dotyczące swojego zdrowia. Karta Medyczna jako jedyna funkcja jest dostępna z zablokowanego ekranu iPhona. Uzupełnijcie ją, bo ratownicy medyczni, którzy pracują przy festiwalu Woodstock, są przeszkoleni dzięki nam, aby sprawdzać czy coś takiego macie i w razie nieszczęśliwego wypadku, wiedzieć jaką pomoc Wam udzielać.

Oczywiście warto aby wszyscy wypełnili w swoich iPhonach Karty Medyczne, nie tylko uczestnicy festiwalu.

Informacje zawarte w wypełnionej Kartcie Medycznej mogą uratować Wam życie.

kartamedyczna


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

NowyWiewior napisał(a):

Prędzej tego iPhone ukradną, niż pomogą.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK