iMagazine

Kurs iOS 9 i Swift

31/07/2015, 09:28 · · · 4

Swift jest najnowszym językiem stworzonym od podstaw przez Apple i zapewne będzie powoli wypierał Objective-C. Mankamentem nowych tworów jest stosunkowo mała ilość dostępnej wiedzy na ich temat.

W takim przypadku pomocne mogą być różne kursy. Jeden z nich — Exclusive iOS 9 Swift Coding — porusza kwestię nie tylko Swift, ale także jego wykorzystania z iOS 9.

W programie tego szkolenia zaplanowano zbudowanie 11 aplikacji z wykorzystaniem najnowszych funkcji udostępnionych w iOS 9. Całość zamyka się w 35 godzinach materiału wideo, w którym krok po kroku pokazane jest, jak można osiągnąć różne rozwiązania.

Kurs Exclusive iOS 9 Swift Coding można zakupić w promocyjnej cenie 59 USD (ok. 225 PLN).

Exclusive iOS 9 Swift Coding

źródłoStackSocial Sales


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

NowyWiewior napisał(a):

Po nagłówku wnioskowałem, że trochę bardziej się wysilicie. Niestety artykuł okazał się reklamą.

MDW napisał(a):

No a właściwie co z tego, że wpis jest reklamą? Nie chcesz to nie korzystasz. A pewnie są osoby, którym to odpowiada i skorzystają.

lconer napisał(a):

Macie jakiekolwiek informacje czy warto lub nie?

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK