iMagazine

Back to School w sieci iSpot

01/09/2015, 16:43 · · · 4

Studenci kupują taniej. Samo Apple oferuje zniżkę dla uczniów, dzięki czemu młodzi mogą zaoszczędzieć na komputerach Mac czy iPadach. Sieć salonów iSpot poszła krok dalej oferując swoje, jeszcze większe upusty dla żaków.

Zasady są trochę poważniejsze, niż w ofercie Apple. Po pierwsze, aby zakupić sprzęt w promocyjnej cenie należy mieć ukończone 18 lat. Po drugie, trzeba być studentem, bądź nauczycielem. Wykluczeni są więc uczniowie liceów, czy gimnazjów.

Jednak, tak jak wspominałem, iSpot „nadrabia” znacznie bardziej atrakcyniejnymi cenami. W przypadku komputerów Mac klient może liczyć na zniżkę w wysokości 12% (czyli nawet 1400 zł). Dla przykładu: kupując 13-calowego MacBooka Air z dyskiem 256 GB zapłacimy za niego około 5100 zł. Z kolei podstawowy, 11-calowy laptop to wydatek niecałych 3800 zł.

iSpot nie zapomniał również o tabletach. Wybierając iPada można oszczędzić 10%. Tutaj zdecydowanie najciekawiej prezentuje się iPad mini 2 w optymalnej konfiguracji 32 GB + LTE, którego cena wyniesie około 1750 zł.

Warto zawuażyć, że promocja obowiązuje na wszystkie tablety i komputery stacjonarne (w tym także Mac mini za niewiele ponad 2000 zł), a także laptopy. Jedynym wyjątkiem jest najnowszy MacBook, którego cena na starcie wynosi 6299 zł.

Oferta trwa do 7 listopada 2015 oraz nie łączy się z ratami 0%, ani z innymi promocjami. Aby dostać promocyjną cenę należy przedstawić podczas zakupu ważną i oryginalną legitymację studencką, lub legitymację nauczycielską i zaświadczenie z miejsca pracy. Po więcej szczegółów zapraszamy do Źródła.

źródłoiSpot

4

Michał Zieliński

Star Wars, samochody i Taylor Swift.

mikeyziel

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
emilDgoscMichał KierzkowskiRed Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Red
Gość
Red

Kupując w innej dużej sieci nawet bez zniżki dla studentów mam taniej niż w iSpot więc jakoś specjalnie nie poszaleją z tą promocją ;)

Michał Kierzkowski
Gość
Michał Kierzkowski

Oferta w AOS również nie bierze pod uwagę uczniów gimnazjów i liceów… Niestety.

gosc
Gość
gosc

http://www.isic.pl/pl/isic.html

„ISIC przysługuje studentom studiów stacjonarnych i podyplomowych uczelni państwowych i prywatnych bez ograniczenia wieku. Wystawiana jest także uczniom szkół średnich i gimnazjów powyżej 12 roku życia.”

W ten sposób można skorzystać ze zniżki jeśli jesteś w gim/tech/lic

emilD
Gość
emilD

każda zniżka jest dobra, jest się z czego cieszyć :)