iMagazine

Back to School w sieci iSpot

01/09/2015, 16:43 · · · 4

Studenci kupują taniej. Samo Apple oferuje zniżkę dla uczniów, dzięki czemu młodzi mogą zaoszczędzieć na komputerach Mac czy iPadach. Sieć salonów iSpot poszła krok dalej oferując swoje, jeszcze większe upusty dla żaków.

Zasady są trochę poważniejsze, niż w ofercie Apple. Po pierwsze, aby zakupić sprzęt w promocyjnej cenie należy mieć ukończone 18 lat. Po drugie, trzeba być studentem, bądź nauczycielem. Wykluczeni są więc uczniowie liceów, czy gimnazjów.

Jednak, tak jak wspominałem, iSpot „nadrabia” znacznie bardziej atrakcyniejnymi cenami. W przypadku komputerów Mac klient może liczyć na zniżkę w wysokości 12% (czyli nawet 1400 zł). Dla przykładu: kupując 13-calowego MacBooka Air z dyskiem 256 GB zapłacimy za niego około 5100 zł. Z kolei podstawowy, 11-calowy laptop to wydatek niecałych 3800 zł.

iSpot nie zapomniał również o tabletach. Wybierając iPada można oszczędzić 10%. Tutaj zdecydowanie najciekawiej prezentuje się iPad mini 2 w optymalnej konfiguracji 32 GB + LTE, którego cena wyniesie około 1750 zł.

Warto zawuażyć, że promocja obowiązuje na wszystkie tablety i komputery stacjonarne (w tym także Mac mini za niewiele ponad 2000 zł), a także laptopy. Jedynym wyjątkiem jest najnowszy MacBook, którego cena na starcie wynosi 6299 zł.

Oferta trwa do 7 listopada 2015 oraz nie łączy się z ratami 0%, ani z innymi promocjami. Aby dostać promocyjną cenę należy przedstawić podczas zakupu ważną i oryginalną legitymację studencką, lub legitymację nauczycielską i zaświadczenie z miejsca pracy. Po więcej szczegółów zapraszamy do Źródła.

źródłoiSpot


Michał Zieliński

Star Wars, samochody i Taylor Swift.

mikeyziel

Dodaj komentarz

Red napisał(a):

Kupując w innej dużej sieci nawet bez zniżki dla studentów mam taniej niż w iSpot więc jakoś specjalnie nie poszaleją z tą promocją ;)

Michał Kierzkowski napisał(a):

Oferta w AOS również nie bierze pod uwagę uczniów gimnazjów i liceów… Niestety.

gosc napisał(a):

http://www.isic.pl/pl/isic.html

„ISIC przysługuje studentom studiów stacjonarnych i podyplomowych uczelni państwowych i prywatnych bez ograniczenia wieku. Wystawiana jest także uczniom szkół średnich i gimnazjów powyżej 12 roku życia.”

W ten sposób można skorzystać ze zniżki jeśli jesteś w gim/tech/lic

emilD napisał(a):

każda zniżka jest dobra, jest się z czego cieszyć :)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK