iMagazine

Kolejna generacja iPhone’ów ma mieć około 6 mm grubości

07/09/2015, 09:31 · · · 2

Apple jeszcze nie zaprezentowało drugiej iteracji obecnej, szóstej generacji iPhone’a, a do Sieci trafiły już plotki na temat potencjalnego następcy. Ma on mieć około 6 mm grubości, zbliżając się tym samym do iPoda touch czy iPada Air 2.

Taką informację podał, znany każdemu kto śledzi plotki o Apple, analityk KGI Ming-Chi Kuo. Według niego następny iPhone będzie posiadał jeszcze cieńszy ekran, niż w obecnych modelach, co przełoży się na redukcję grubości całego urządzenia. Wiąże się to z jednym ograniczeniem: Apple nie będzie mogło znacząco podnieść rozdzielczości ekranu w iPhonie. O ile w przypadku modelu Plus nie jest to duży problem, to mniejszy wariant iPhone’a może nie przypaść do gustu wielu osobom obcującym z konkurencyjnymi urządzeniami.

iPhone’a 7 (bo tak powinien się nazywać ten telefon) zobaczymy już we wrześniu 2016 roku. Czyli za rok. Tymczasem, pojutrze mamy zobaczyć model 6s – z procesorem A9, 2 GB pamięci RAM, lepszym aparatem i Force Touch drugiej generacji, które rzekomo będzie znane pod szyldem „3D Touch”.

źródło9to5mac


Michał Zieliński

Star Wars, samochody i Taylor Swift.

mikeyziel

Dodaj komentarz

NowyWiewior napisał(a):

Skoro ekran cieńszy to może aparat nie będzie wystawal ;)

daszek napisał(a):

Podobno, a wiem z „dobrego źródła” 15-ta generacja ajfonów będzie tak cienka, że będzie sprzedawana z rolki, będzie koloru białego i będzie przystosowana do obsługi pośladkami.
:D

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK