iMagazine

Z mytaxi na iChwilę

08/09/2015, 13:48 · · · 1

Już jutro iChwila – zapewne o tym wiecie. Polecamy zapisanie się na wydarzenie na Facebooku. Dziś odkrywamy kolejne atrakcje przed Wami. Tym razem dotyczące mytaxi.

Dzięki mytaxi będziecie mogli dojechać na iChwilę i wrócić z niej! UWAGA! 200 pierwszych uczestników imprezy dostanie od nas 30 złotych na dojazd właśnie za pomoca mytaxi.

Wystarczy że:

1. Zarejestrujesz się w mytaxi i zweryfikujesz numer telefonu
2. Dodasz kartę Visa, Mastercard lub konto PayPal
3. Wprowadzisz kod, który opublikujemy jutro w ciągu dnia
4. Zamówisz kurs z funkcją „Płać przez Aplikację”

Poniżej znajdziecie linki do pobrania aplikacji:

Drugi kod, ten na powrót, również na 30 złotych, podamy Wam w trakcie naszej imprezy, podczas konkursów po wspólnym oglądaniu streamu z Apple.

I jeszcze jedna ważna wiadomość – mytaxi wystartowało właśnie w Krakowie! Do 4 października jest w związku z tym promocja i płacicie tylko 50% ceny. Warto skorzystać.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

NowyWiewior napisał(a):

Ja to tam czekam na wycieki o iP 7 ;)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK