iMagazine

Apple pokazuje nowe kolory Watcha i nowe paski

09/09/2015, 19:34 · · · 4

Dzisiejsza prezentacja Apple rozpoczęła się – wyjątkowo – od Watcha. Najnowszy produkt kalifornijskiego producenta podbił serca 97% użytkowników. Co prawda, nie zobaczyliśmy nowego zegarka, ale pojawiły się nowe odmiany gadżetu.

Po pierwsze, dostaliśmy nową wersję stalowego Watcha o nazwie Hermes. Zegarek w tej specyfikacji posiada specjalne, skórzane paski oraz ekskluzywne tarcze cyfrowe.

apple-iphone-6s-live-_0339

Ponadto, Apple urozmaiciło model Sport. Będzie on teraz dostępny w kolorze złotym i różowym złocie oraz pojawiły się nowe paski: szary, blado-różowy, pomarańczowy, czerwony, granatowy, oliwkowy, ciemno-szary, beżowy, błękity i miętowy.

apple-iphone-6s-live-_0392 apple-iphone-6s-live-_0416 apple-iphone-6s-live-_0409

Cena zegarka ani pasków nie uległa zmianie. Warto dodać, że od 16 września dostępna będzie finalna wersja watchOS 2, o której pisaliśmy już przy okazji WWDC.


Michał Zieliński

Star Wars, samochody i Taylor Swift.

mikeyziel

Dodaj komentarz

gosc napisał(a):

Jak to jest z edycją Hermes, ceny są za sam pasek czy za pasek z zegarkiem?

Moridin napisał(a):

Komplet.

gosc napisał(a):

Dzięki ;-)

Damian napisał(a):

Różnie, więcej informacji na oficjalnej stronie Apple : http://www.apple.com/apple-watch-hermes/ Co ciekawe jest tam więcej zdjęć i kolorów tej specjalnej edycji (bardziej ciekawych dla mężczyzn szczególnie) Inaczej także będzie wyglądać pudełko :)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK