iMagazine

Wyciekły pudełka iPhone’a 6s

09/09/2015, 09:51 · · · 4

Mieliśmy już obudowę, specyfikację, podzespoły, a także ceny. Dzisiejsza prezentacja iPhone’a 6s nie powinna nas niczym zaskoczyć. Nawet pudełkiem, bo i to – jak się okazuje – wyciekło.

Jakiś czas temu do Sieci trafiły zdjęcia opakowania, w jakim sprzedawany będzie iPhone 6s Plus. Nie wyglądały one na bardzo prawdopodobne, stąd wielu uznało je za wymysł jakiegoś grafika. Dzisiaj jednak ujrzeliśmy zdjęcia pudełek mniejszego brata, modelu 6s. Wyglądają dosyć podobnie.

iphone6sbox

Front to białe tło, na którym ukazano przód złotego iPhone’a (kolory będą prawdopodobnie zależeć od wersji kolorystycznej telefonu). Na ekranie wyświetlona jest ryba, która ma sugerować nową funkcję – interaktywne tapety ekranu blokady. W skrócie chodzi o to, że po wybudzeniu telefonu ta ryba zacznie się poruszać. Dosyć fajne, prawda? Reszta pudełka jest również biała ze złotymi akcentami w postaci nazwy modelu (iPhone 6s) i logo Apple.

iphone6scarp

Pisałem, że całość nie wygląda realnie. Powód jest prosty: pudełko iPhone’a 6 jest zupełnie inne. Całe białe z wytłoczonym kształtem telefonu na froncie i emblematami na bokach. Nie tylko zadowala minimalistów i estetów, ale także robi wrażenie z marketingowego punktu widzenia. Oto Apple sprzedaje telefon w praktycznie “czystym” pudełku, a i tak wszyscy wiedzą o co chodzi.

Dzisiaj przekonamy się jak faktycznie będzie. Moim zdaniem to pudełko to niepotrzebny krok wstecz dla Apple.

źródło9to5mac


Michał Zieliński

Star Wars, samochody i Taylor Swift.

mikeyziel

Dodaj komentarz

NowyWiewior napisał(a):

Wracają do iP 5S.

Damian napisał(a):

Zdjęcia oficjalnego pudełka dostępne na stronie Apple :)

Damian napisał(a):

Moim zdaniem, wyglądają lepiej te pudełka niż te znane z iPhone 6.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK