iMagazine

Apple Watch dla zwycięzcy konkursu Connected Magazine

11/09/2015, 18:35 · · · 2

Podczas ostatniej iChwili, nasz siostrzany magazyn – Connected – wręczył nagrodę główną w konkursie dotyczącym znalezienia polskiego odpowiednika na słowo „wearables”.

Przewodniczącym jury był profesor Jerzy Bralczyk i wraz z gronem redakcyjnym Connected Magazine wybrał propozycję Darka Ćwiklaka„nosidła”.

Konkurs udał się bardzo. Było kilkadziesiąt zgłoszeń, bardzo oryginalnych. Dlaczego akurat ta propozycja przekonała komisję i skąd wziął się pomysł? Jak tłumaczy sam autor:

Tradycyjne nosidła wyszły niemal całkowicie z użycia, więc nie będzie problemu z nakładaniem się znaczeń. W razie czego można będzie kiedyś doprecyzować „nosidła na wodę”. Jest jeszcze bonus: w tym słowie słychać jeszcze SIDŁA – a cała ta otaczająca (osaczająca?) nas coraz bliżej technologia to takie właśnie sidła, o ile nie będziemy z niej rozważnie korzystać :)

Do wygrania był po raz pierwszy w Polsce – Apple Watch.

Gratulujemy wygranej!


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK