iMagazine

iChwila – premiera iPhone 6s, iPad Pro oraz AppleTV

11/09/2015, 17:20 · · · 4

Tak było na naszej imprezie – iChwili. Obraz wart tysiąca słów…

Dziękujemy bardzo naszym partnerom – ING Bank Śląski, Play, mytaxi, eXtremeMem, ZGSklep.pl, MacLife, Lifeproof, Mophie, Fitbit, UAG i Connected Magazine. Bez Was nasza impreza nie mogłaby się odbyć i nie miałaby takiej oprawy.

Wspolne-Ogladanie-Plansza-1080p

Z naszych obliczeń wynika, że w iChwili było grubo ponad 300 osób, a przez internet, na żywo, oglądało nas kolejne 1944 osób.

Wyszło jak zwykle epicko! Dziękujemy, że byliście z nami!

ichwila_iphone6s79

Już teraz zapraszamy na kolejną imprezę – już w październiku. Kończymy pięć lat także zapowiadają się wyjątkowe urodziny. Liczymy, że będziecie z nami.

Zapis wideo z iChwili opublikujemy na naszym kanale YouTube w trakcie weekendu albo zaraz po. Tymczasem zapraszam do obejrzenia zdjęć.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Rafał Szczech napisał(a):

Dzięki za imprezę! :)

Dominik Łada napisał(a):

To my dziękujemy, że byliście z nami!

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK