iMagazine

Pierwszy Apple Store Ive’a

18/09/2015, 16:38 · · · 2

Johny Ive w maju awansował na stanowisko Chief Designer Officer. Ta zmiana odciążyła go z pracy bezpośrednio nad produktami. Pierwszym efektem tej decyzji jest Apple Store otworzony właśnie w Brukseli.

Awans Ive’a był nieco kontrowersyjny. Mówi się, że Ive w rzeczywistości został odciążony z zadań stricte projektowych i teraz ma tylko nad tym wszystkim czuwać. Teraz nadzoruje on nie tylko wygląd produktów, oprogramowania, ale też salonów firmowych.

Apple stara się od ponad roku modyfikować swoje salony firmowe. Mają być one jeszcze ciekawsze wizualnie, być wizytówką firmy. Sama sprzedaż ma być dokonywana głównie przez internet. Nie powinien więc dziwić wygląd pierwszego Apple Store w Belgii.

DSC_0090-1024x682

Znajdziemy w nim drzewa, nowe drewniane półki na akcesoria oraz olbrzymi ekran, który służy celom promocyjnym i zapewne szkoleniowym. Nowy Apple Store wygląda jeszcze bardziej prestiżowo, a jednocześnie więcej drewnianych elementów plus roślinność sprawia, że salon nie jest tak surowy, jak poprzednie.

DSC_0097-1024x682

Na Apple Store w Polsce wciąż czekamy.

Źródło: ANV


Paweł Okopień

Pasjonat nowinek ułatwiających codzienne życie, obserwator szybko zmieniającego się rynku tech, nurek, maniak wysokiej rozdzielczości i telewizorów.

paweloko

Dodaj komentarz

Kiecu napisał(a):

„Nic powinien więc…” nie

Rafał Pamuła napisał(a):

Ja to wszystko rozumiem, ale wiecie czym jest dla czynnego projektanta architekta odsunięcie od projektowania? Hm…

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK