iMagazine

Apple Watch już w Polsce!

19/09/2015, 09:39 · · · 1

Jakiś czas temu nasz RedNacz – Dominik podzielił się ciekawą informacją, jakoby Apple Watch miał zawitać na polskim rynku dużo wcześniej niż wszyscy przypuszczają. I oto niecałe dwa tygodnie po prezentacji Apple mamy już smartzegarki w ofercie!

Co prawda na polskiej stronie Apple nie ma o tym wzmianki, ale jeśli zerkniecie do aplikacji Apple Store, która już od jakiegoś czasu jest dostępna w rodzimym App Store, zobaczycie grafikę przedstawioną na początku tego wpisu.

Apple Watch już w Polsce!

Do wyboru mamy cały przekrój zegarków, a ich ceny zaczynają się od 1699 PLN za wersję Sport, a kończą na 80000 PLN za różowo-złoty Apple Watch. Co prawda na razie żaden model nie jest dostępny, ale zapewne za moment się to zmieni zarówno u Apple, jak i resellerów.

To teraz czekamy tylko na watchOS 2 z obsługą języka polskiego… oraz polską Siri.


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

Tomek O. napisał(a):

Kupię se. Bajo. Nie lubię ich coraz bardziej, szczególnie w ostatnim 1,5 roku, ale – jak to mówią – tyle mądrości, ile cierpliwości. Jeszcze szansę mają.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK