iMagazine

JCPAL MiX Classic Stand dla Apple Watch – pierwsze wrażenia

20/09/2015, 18:07 · · · 3

Firmę JCPAL dotychczas można było kojarzyć z akcesoriami ochronnymi głównie dla sprzętu Apple. W ich ofercie nie zabrakło także produktów dedykowanych do Apple Watcha, takich jak szkło chroniące jego ekran przed zarysowaniami. Producent ten nie oferował do tej pory docków do iPhone’ów, więc pojawienie się podstawek dla Apple Watcha jest wkroczeniem w nową kategorie, a być może również zwiastunem nowych akcesoriów dla iPhone’ów, iPadów czy Maków.

JCPAL MiX Classic Stand jest drugą propozycją tej firmy obok niedawno opisywanego przez Wojtka – JCPAL MiX Charging Bowl.

JCPAL MiX Classic Stand 01

Tym razem mamy do czynienia z klasycznym pionowym standem. Składa się on z dwóch elementów. Pierwszym z nich jest solidny kawałek aluminium, który ma za zadanie stabilnie utrzymywać całą konstrukcję. Natomiast drugi to bambusowa część, w której znajduje się okrągły otwór służący do umieszczenia w nim ładowarki do Apple Watcha. Oba te elementy są ze sobą połączone za pomocą magnesu. W razie potrzeby szybko możemy je ze sobą rozłączyć i zabrać ze sobą samą ładowarkę.

JCPAL MiX Classic Stand 02

JCPAL MiX Classic Stand 03

Całość prezentuje się minimalistycznie a przy tym bardzo solidnie. Stojak jest dobrze wyważony, nie buja się i nie przewraca. Zegarek jest podtrzymywany przez magnes złącza ładowarki i także spoczywa na nim stabilnie. Jest to produkt wysokiej jakości, który świetnie komponuje się na biurku wśród innych sprzętów Apple. Niby niewielka rzecz, ale dzięki niej mój zegarek odnalazł swoje stałe miejsce, na którym prezentuje się doskonale.

JCPAL MiX Classic Stand – 249 PLN w ZGSklep


Dodaj komentarz

Bartek napisał(a):

Czy można uzyskać informację na temat paska w AW, widocznego na zdjęciu ? Przede wszystkim gdzie można go dostać ?:)

CSOP napisał(a):

Zapraszam do sklepu: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=137305. Dostępne paski wszystkich rodzajów i wielu kolorów :)

Bartek napisał(a):

Świetnie, bardzo dziękuje !:)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK