iMagazine

Nowa reklama Apple Music promuje funkcję Dla Ciebie

21/09/2015, 14:30 · · · 1

Oglądaliście rozdanie nagród Emmy zeszłej nocy? Nawet jeśli Was nie interesuje kto zdobył statuetkę za najlepszą rolę drugoplanową w serialu dramatycznym (Peter Dinklage), to była to okazja, żeby zobaczyć nową reklamę Apple Music.

Apple mocno promuje swoją nową usługę. Nic dziwnego – przyszli spóźnieni na imprezę, do tego w nienajlepszym ubraniu i bez najlepszego prezentu. Również liczba użytkowników nie powala, stąd kolejny spot. Tym razem prezentujący funkcję Dla Ciebie.

Trzy celebrytki (Kerry Washington, Taraji P. Henson i Mary J. Blige) porównują tam wspomnianą funkcje do posiadania chłopaka w komputerze, który nagrywa dla nich składanki na kasetach.

Samo „Dla Ciebie” to jedna z pięciu zakładek dostępnych po otworzeniu aplikacji Muzyka. To w niej znajdziemy artystów, których Apple Music chciałoby nam polecić, zaczynając od wprowadzenia do zupełnie nieznanych nam muzyków (dzięki Apple Music za wprowadzenie do Taylor Swift, nie żebym nie słuchał niczego innego), ale również przypomnienia starych utworów.


Michał Zieliński

Star Wars, samochody i Taylor Swift.

mikeyziel

Dodaj komentarz

rybak17 napisał(a):

Co to za klawiatura na zdjęciu?

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK