iMagazine

Zniżka edukacyjna na sprzęt Apple w iSpot

22/09/2015, 13:54 · · · 5
W miastach czuć, że studenckie wakacje dobiegają końca. Nagle korki na ulicach stają się jakby większe, w metrze widzimy więcej młodych osób, w sklepach papierniczych pojawia się nowa grupa docelowa zeszytów w kratkę, a mieszkania na wynajem znikają w przeciągu 2 sekund. W tym całym pośpiechu przed rokiem akademickim warto przypomnieć o ciągle trwającej promocji iSpotu.

Kupując komputer Mac w salonie możemy liczyć na upust w wysokości 12%, czyli dwa razy tyle co oferuje nam Apple. Wystarczy w momencie zakupu okazać swoją legitymację studencką, a cena ulegnie obniżce. Promocja dotyczy również iPadów, gdzie cena jest redukowana o 10%. Z akcji wyłączone są dwa produkty: nowy, 12-calowy MacBook Retina oraz iPad mini 4.
Problem w tym, że kwoty, które przyjdzie nam zapłacić są ciągle bardzo wysokie jak na studencką kieszeń. W zasadzie to jak na każdą kieszeń. Dlatego też iSpot przygotował ciekawą propozycję ratalną. Dla przykładu, za podstawowego MacBooka Air przyjdzie nam zapłacić jedynie 142,80 zł miesięcznie przez 36 miesięcy. Dużo ciekawiej jednak prezentuje się taki rozkład dla iPada mini 2, gdzie comiesięczna opłata wynosi 44,10 zł. To 1,57 zł dziennie, tyle co drożdżówka.
Oferta jest ważna do 7 listopada, więc macie jeszcze trochę czasu na decyzję. Sprzęt po zniżce edukacyjnej można dostać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i na stronie internetowej iSpot.

źródłoiSpot


Michał Zieliński

Star Wars, samochody i Taylor Swift.

mikeyziel

Dodaj komentarz

Michał napisał(a):

Swoją drogą, reklama – iSpotu oczywiście – trochę wprowadza w błąd. Bo tak, jak piszesz, nowy MacBook jest wyłączony z promocji. Choć pewnie więcej osób kliknie ;)

Jerzy Traczyński napisał(a):

Bardzo nie podoba mi się tak, że ze zniżek wyłączeni są uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych :(

igru napisał(a):

Ojtam, teraz moją główną motywacją do dostania się na studia są zniżki na maki :)

Joanna Ostafin napisał(a):

A da się ze zniżką i na raty? :P

Michał Zieliński napisał(a):

Tak jest! Podane ceny ratalne to właśnie ceny po obniżce.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK