iMagazine

Samsung idzie w design; telewizory inspirowane Serif Font

30/09/2015, 07:36 · · · 4

Samsung stara się oferować coraz to lepsze jakościowo produkty. Widać, to po flagowych Galaxy S6 i zakrzywionym Edge, ale naprawdę zachwycają nowe telewizory inspirowane fontem Serif.

Serif TV to nowa designerska seria telewizorów Samsunga. Nie wiemy jednak, czy trafią w ogóle do Polski. Zobaczymy je na pewno w Wielkiej Brytanii, Skandynawii i Francji. To telewizory nieco w stylu vintage, z ciekawą ramką, a także charakterystycznymi podstawkami. Co ciekawe, na potrzeby tego modelu stworzono zupełnie inny pilot, a także interfejs Smart TV.

Telewizory są adresowane do mniejszych mieszkań, właśnie typowych dla wspomnianych krajów. Serif TV będzie dostępny z rozdzielczością 4K w wersji 40-calowej, FullHD w przypadku wersji 32-calowej oraz 24-calowej HD Ready. Oferowany będzie w trzech kolorach – kości słoniowej, ciemnym niebieskim oraz czerwonym. Ceny zaczynają się od 499 funtów za najmniejszy model, 699 funtów za średniaka i 1199 funtów za 40-calową wersję.

To kolejny przykład tego jak design, moda, lifestyle łączą się z dzisiejszą elektroniką użytkową. Tak jak mamy Apple Watche edycji Hermesa, tak mamy bardzo stylowe telewizory Samsunga.


Paweł Okopień

Pasjonat nowinek ułatwiających codzienne życie, obserwator szybko zmieniającego się rynku tech, nurek, maniak wysokiej rozdzielczości i telewizorów.

paweloko

Dodaj komentarz

steveminion napisał(a):

Sam wygląd super, to chyba pierwszy naprawdę oryginalny design tej firmy. Tylko dlaczego font użyty przy promocji tego telewizora nie jest szeryfowy? :)

Dominik Łada napisał(a):

Good point!;-)

Marek napisał(a):

Ale teraz wszystkie telewizory są piękne, każdy dba o to. Mnie się podoba taka konstrukcja jak w Philipsie 8800. Zamiast jednej, dużej nóżki dwie mniejsze po bokach. Taki to bym postawił na stoliku, w ogóle nie chciałbym go wieszać.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK