Pierwsze urodziny Apple Shop w Media Markt Warszawa Okęcie

02/10/2015, 15:31 · · · 2

Podobnie jak my, Apple ShopMedia Markt Warszawa Okęcie w październiku obchodzi urodziny, z tą różnicą, że dopiero pierwsze.

Apple Shop został stworzony w odpowiedzi na potrzeby nieustannie powiększającego się grona ludzi zafascynowanych nowymi technologiami i profesjonalnym doradztwem. Apple Shop to placówki detaliczne urządzone według wytycznych Apple, dogodnie ulokowane np. w centrach i galeriach handlowych. To tu najszybciej w Polsce pojawiają się wszelkie nowości z Cupertino.

W dedykowanym sklepie klienci mają największy w Polsce wybór produktów i akcesoriów marki Apple. Zatrudnieni w nim eksperci (przeszkoleni przez Apple), zafascynowani nowymi technologiami, objaśniają wszystkie możliwości i funkcje urządzeń, a także doradzają przy wyborze sprzętu oraz akcesoriów według indywidualnych preferencji i realnych potrzeb klientów.

W związku z pierwszymi urodzinami już jutro, 3 października, i tylko tego dnia, będzie wyjątkowa promocja na produkty Apple. Przyjeżdżając do Apple Shop w Media Markt Warszawa Okęcie, będziecie mogli kupić większość produktów z oferty Apple z dużym rabatem, sporo wyższym nawet od promocji „Back to school”.

Więcej informacji o cenach i produktach znajdziecie pod tym LINKIEM. Polecamy!

iMag_mailing2

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada