iMagazine

iMagazine 11/2015 – Steve Jobs

04/11/2015, 01:18 · · · 21

Listopad to miesiąc szczególny. Zaczyna się robić coraz zimniej, wieczory stają się coraz dłuższe, wszystko skłania do rozmyślań, wspomnień. Cztery lata temu odszedł Steve Jobs. Przez ten czas Apple bardzo się zmieniło, ale myślę, że w ostatecznym rozrachunku byłby dumny z tego, jaką firmę zostawił i jaką się stała po jego śmierci. Jakim człowiekiem był? Staramy się to przybliżyć w związku w kilkoma rzeczami – premierą dwóch filmów, fabularnego „Steve Jobs” i dokumentalnego „Steve Jobs: człowiek – maszyna”, premierą książki „Droga Steve’a Jobsa” oraz oglądając… muzeum Apple mieszczące się pod Warszawą.

Listopadowy iMag ma dużo bardzo ciekawych treści, idealnych na coraz dłuższe wieczory – będziecie mieli co czytać. Prócz artykułów o Stevie, polecam bodajże pierwszą na świecie recenzję słuchawek B&O H3 ANC, recenzję iPada mini 4 czy NASa od QNAP z Thunderboltem. Do tego świetne artykuły o podróżach, felietony i cała reszta.

Zapraszam i polecam.


Zachęcamy wszystkich czytelników do pobrania naszej aplikacji z App Store lub Google Play.

Pobierz aplikację z App Store

pobierz

Jeśli chcesz pobrać najnowsze wydanie iMagazine, to zapisz się do naszego newslettera, w którym dostaniesz link do niego.

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z App Store.

21

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


21
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Adabakit Ada Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Adabakit Ada
Gość
Adabakit Ada

Dzień dobry,
kiedy wypuścicie grudniowy iMagazine w wersji pdf ? Mój iPad nie uciągnie wersji w programie :( a na iPhonie to nie to samo, przynajmniej na komputerze mogę przeczytać Wasz wspaniały magazyn