Mastodon
Zdjęcie okładkowe wpisu Klawiatura BrydgeAir dla iPada Air 2 – pierwsze wrażenia

Klawiatura BrydgeAir dla iPada Air 2 – pierwsze wrażenia

8
Dodane: 8 lat temu

Od kilku dni testuję, a w zasadzie WSZYSTKO piszę na nowej klawiaturze BrydgeAir dla iPad Air i Air  2.

Wszystko zaczęło się od Kickstartera. Pierwszy Brydge+ został ufundowany, z sukcesem, w 2012 roku i od tego czasu, firma zaczęła na poważnie projektować kolejne klawiatury. Ostatnim modelem jest BrydgeAir.

brydge 12

BrydgeAir jest, nie boję się tego napisać, najlepszą klawiaturą do iPada, jaką testowałem. Świetna jakość wykonania, najlepsze materiały, wygoda, podświetlane klawisze, głośniki stereo itd. Jeśli poważnie szukacie czegoś bez kompromisów, to pomyślcie o niej. Cena, cóż nie jest mała, ale jak poważnie używacie klawiatury i myślicie o wdrożeniu filozofii , to jest to bardzo dobre rozwiązanie.

BrydgeAir pasuje zarówno do poprzedniego modelu Air jak i do obecnego Air 2.

Klawiaturę BrydgeAir kupicie w ZGSklep.pl za 699PLN.

Pełną recenzję klawiatury BrydgeAir znajdziecie w zbliżającym się, grudniowym iMagu. Jeśli macie jakieś dodatkowe pytania, sugestie aby coś sprawdzić/przetestować, to komentarze są dla Was.

 

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 8

Myślę, że @kwawer:disqus pyta się w kontekście drenażu baterii iPada via bluetooth. Brydge korzysta z BT4.0 także nie czujesz w ogóle spadku baterii

dzięki za odpowiedź, zapewne przeczytam też Pana recenzję w grudniowym iMagu

Ile wytrzymuje na baterii z podświetleniem. Oraz jak wygląda sprawa z odstępem klawiszy, tzn, czy są podobnie ustawione co np. w MBA 13-to calowym? Strasznie dużo piszę, także zależy mi na tym aby klawiatura była perfekcyjna.

Teoretycznie jedne ładowanie ma starczyć na 3 miesiące pracy, normalnej pracy, czyli kombinacji podświetlenia i bez. Ja jeszcze jej nawet nie ładowałem. Otworzyłem oryginalnie zapakowaną i naładowaną tydzień temu i nadal na niej pracuję.

Odległość między klawiszami jest dla mnie akceptowalna i nie robię w zasadzie błedów podczas pisania, ale może to wynikać z faktu, że testowałem i mam kilka klawiatur dla iPada i często z nich korzystam.

Hej @DominoAqq ja od początku roku korzystam z #Logitech #Type+. Bardzo fajnie ochrania całego iPada Air 2 to jeszcze naprawdę wygodnie się na niej pisze. Jak by co z chęcią użyczę do testów ;)