iMagazine

„Wszystko o iOS 9, OS X El Capitan i watchOS 2” już dostępne w pre-orderze

23/11/2015, 21:26 · · · 4

Miło mi Was poinformować, że mój „Wszystko o iOS 9, OS X El Capitan i watchOS 2” jest już dostępny w iBooksstore – a przynajmniej można składać pre-order. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to dostaniecie tę pozycję już za dwa dni (dzień przed naszymi urodzinami).

„Wszystko o iOS 9, OS X El Capitan i watchOS 2” będzie również dostępne w innych formatach – na pewno pojawi się jako dodatek specjalny do aplikacji iMagazine we wspomnianą środę i staram się, aby była również dostępna w formie PDF/mobi (ta wersja będzie opóźniona). Będzie również dostępna online, dla osób, które nie chcą płacić z takiego czy innego powodu (niestety, nie będzie tak wygodna do czytania).

Z góry dziękuję wszystkim za wsparcie i mam nadzieję, że informacje zawarte tej pozycji, wraz z moją osobistą i subiektywną opinią, przypadną Wam do gustu lub zachęcą do dyskusji. Wkrótce więcej informacji, a tymczasem chętnych do czytania na iPadach, iPhone’ach i iPodach touch zapraszam do składania pre-ordera.

Wszystko o iOS 9, OS X El Capitan i watchOS 2 – Wojtek Pietrusiewicz – €0.99

4

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.

morid1n

 • Zamówione.
  Widziałem w próbce którą pobrałem, że opisujesz spotlight. Wiesz może jak podczas przeszukiwania treści notatek (przez spotlight) mieć wgląd w treść, jak było w poprzednich wersjach OS X?
  W El Capitan znajduje treść notatki, ale w prawej stronie wyświetla się tylko jej podgląd jakby w postaci pliku JPG. Nie można zaznaczyć tekstu i skopiować, tylko trzeba zakończyć wyszukiwanie, przejść do aplikacji notatki i dopiero możemy zaznaczać tekst.
  Jeżeli to nieodpowiednie miejsce na to pytanie, to usuń ten komentarz, ale nie udało mi się w Google znaleźć odpowiedzi.

  • 1. Dzięki!
   2. Z tego co wiem, to obecnie nie ma takiej możliwości. Być ma to związek z tym, że nowy format danych jest w Notes i jeszcze tego nie dodali do Spotlighta. Spodziewałbym się powrotu tej funkcji w przyszłości.

 • Kupione. Czemu taka niska cena? Wg mnie podniesienie ceny na 3-4 Euro spowoduje zwiększenie sprzedaży, ale co ja się tam znam.

 • PAWEŁ .

  Czy ktoś może wie jak uruchomić AirDrop iPad Air iMac na El Capitan – przestało działać. ?

Jeśli chcesz wesprzeć redakcję iMagazine, podoba Ci się nasza praca, to zapraszamy do iMag Weekly

dołącz

W archiwum iMag Weekly znajdziecie ponad 500 felietonów, artykułów, recenzji, opisów, przepisów oraz relacji z podróży – w sumie do przeczytania jest ponad 500 tysięcy słów. Wykupienie dostępu do niego jest „dożywotnie” (czyli tak długo jak będzie funkcjonował iMagazine) i wystarczy to zrobić raz. Nasz tygodnik był wydawany do dnia 27/01/2017.

Osoby, które miały wykupioną jakąkolwiek subskrypcję otrzymały pełny dostęp do archiwum.