iMagazine

„Wszystko o iOS 9, OS X El Capitan i watchOS 2” już dostępne w pre-orderze

23/11/2015, 21:26 · · · 4

Miło mi Was poinformować, że mój „Wszystko o iOS 9, OS X El Capitan i watchOS 2” jest już dostępny w iBooksstore – a przynajmniej można składać pre-order. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to dostaniecie tę pozycję już za dwa dni (dzień przed naszymi urodzinami).

„Wszystko o iOS 9, OS X El Capitan i watchOS 2” będzie również dostępne w innych formatach – na pewno pojawi się jako dodatek specjalny do aplikacji iMagazine we wspomnianą środę i staram się, aby była również dostępna w formie PDF/mobi (ta wersja będzie opóźniona). Będzie również dostępna online, dla osób, które nie chcą płacić z takiego czy innego powodu (niestety, nie będzie tak wygodna do czytania).

Z góry dziękuję wszystkim za wsparcie i mam nadzieję, że informacje zawarte tej pozycji, wraz z moją osobistą i subiektywną opinią, przypadną Wam do gustu lub zachęcą do dyskusji. Wkrótce więcej informacji, a tymczasem chętnych do czytania na iPadach, iPhone’ach i iPodach touch zapraszam do składania pre-ordera.

Wszystko o iOS 9, OS X El Capitan i watchOS 2 – Wojtek Pietrusiewicz – €0.99


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Pawciu napisał(a):

Zamówione.
Widziałem w próbce którą pobrałem, że opisujesz spotlight. Wiesz może jak podczas przeszukiwania treści notatek (przez spotlight) mieć wgląd w treść, jak było w poprzednich wersjach OS X?
W El Capitan znajduje treść notatki, ale w prawej stronie wyświetla się tylko jej podgląd jakby w postaci pliku JPG. Nie można zaznaczyć tekstu i skopiować, tylko trzeba zakończyć wyszukiwanie, przejść do aplikacji notatki i dopiero możemy zaznaczać tekst.
Jeżeli to nieodpowiednie miejsce na to pytanie, to usuń ten komentarz, ale nie udało mi się w Google znaleźć odpowiedzi.

Moridin napisał(a):

1. Dzięki!
2. Z tego co wiem, to obecnie nie ma takiej możliwości. Być ma to związek z tym, że nowy format danych jest w Notes i jeszcze tego nie dodali do Spotlighta. Spodziewałbym się powrotu tej funkcji w przyszłości.

Sebastian Bagiński napisał(a):

Kupione. Czemu taka niska cena? Wg mnie podniesienie ceny na 3-4 Euro spowoduje zwiększenie sprzedaży, ale co ja się tam znam.

PAWEŁ . napisał(a):

Czy ktoś może wie jak uruchomić AirDrop iPad Air iMac na El Capitan – przestało działać. ?

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK