iMagazine

Jeremy Clarkson reklamuje Amazon Prime Air – dostawę do domu za pomocą dronów

01/12/2015, 13:16 · · · 6

Nie ukrywam, że brakuje mi Top Geara z Jeremym Clarksonem i ekipą. Pozostaje czekać na ich nowy program, który będzie nadawany na Amazon Prime, co z kolei oznacza, że prawdopodobnie legalnie w Polsce go nie obejrzymy. A w międzyczasie…

… Jeremy Clarkson wystąpił w reklamie Amazon Prime Air. Reklama została opublikowana na YouTubie kilka dni temu. Trwa nieznacznie ponad 2 minuty i w połowie jej oglądania zdałem sobie sprawę z tego, że na twarzy mam idiotycznego banana. Uwielbiam humor i mimikę tego faceta.

Temat dronów używanych do dostarczania przesyłek śledzę od dawna i nawet byłem świadkiem pizzy dostarczanej w Warszawie w ten sposób przez Pizza Portal. Zdradzę tylko, że smakowała tak samo jak dostarczona skuterem. Wracając jednak do Amazonu – widać, że firma mocno promuje tę technologię. Zaczynam wierzyć, że to już tylko kwestia czasu kiedy Prime Air wystartuje, a nie kwestia czy.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Sebastian Bagiński napisał(a):

Jeremy jakoś nie brzmi zbyt zachęcająco w tej reklamie. Aczkolwiek pewnie $ się zgadza ;-)

Moridin napisał(a):

Świetny jest!!! :)

Sebastian Bagiński napisał(a):

Jak to Jeremy. Po prostu bardziej mi brzmi jak opisuje skrzynię biegów ;-)

Adam Sobieszek napisał(a):

Czekałem na coś w stylu „napraw buta młotkiem, a potem Stewart…..” :D

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK