iMagazine

Kolejne reklamy iPhone’a z udziałem gwiazd

02/12/2015, 12:05 · · · 1

Apple intensyfikuje swoje działania marketingowe. Tuż po świątecznej reklamie ze Stevie Wonderem pojawiają się dwa nowe spoty. Tym razem występuje w nich Penelope Cruz i Jon Favreau.

Apple właśnie wypuściło reklamę „Hey Siri” pokazującą po raz kolejny możliwości asystenta głosowego w iPhonie. Od modelu 6s Siri można uruchomić wypowiadając hasło „Hey Siri” bez dotykania telefonu. W poprzednich generacjach jest to możliwe wyłącznie wtedy, gdy iPhone jest podpięty do zasilania. W 30 sekundowym spocie jest ukazanych wiele sytuacji, w których ta funkcja może okazać się przydatna. Niestety nadal Siri nie jest obecna w języku polskim.

Drugi spot nosi nazwę Ridiculosly Powerful i ukazuje niezwykle szerokie możliwości iPhone’a. W spocie zobaczymy jak pozwala robić dobre zdjęcia, filmy, grać w gry, tworzyć preznetacje, edytować muzykę, korzystać z Apple Pay. Ukazane są też akcesoria i aplikacje firm trzecich. Jedną z postaci występujących w reklamie jest Jon Favreau aktor i reżyser filmowy odpowiedzialny m.in. za dwie pierwsze części Iron Mana.

Ostatnimi czasy Apple robi naprawdę wiele spotów, które są dość zgrabne. Brakuje im może tego uroku co serii „I’m Mac”, ale mocno oddają funkcjonalność urządzeń. W dwóch najnowszych spotach w parę sekund można się przekonać o tym jak potężnym narzędziem jest iPhone.

Źródło 9to5mac


Paweł Okopień

Pasjonat nowinek ułatwiających codzienne życie, obserwator szybko zmieniającego się rynku tech, nurek, maniak wysokiej rozdzielczości i telewizorów.

paweloko

Dodaj komentarz

Berserker napisał(a):

Moze sie starzeje, moze jestem glupszy ale reklamy Apple na mnie nie dzialaja, ” not much has changed ” .

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK