iMagazine

Otwartcie iSpotu w Galerii Mokotów w Warszawie [galeria]

06/12/2015, 21:22 · · · 7

W sobotę miałem przyjemnosć bycia świadkiem (ponownego) otwarcia salonu iSpot w Galerii Mokotów w Warszawie. Na miejscu gościł Norbert Cała, a jego zadaniem było pokazanie dzieciakom (młodym i starszym) jak działa BB-8 ze Star Wars.

Skorzystałem z okazji i zabrałem ze sobą DxO ONE, którego opisywałem tutaj. Wszystkie poniższe zdjęcia to RAW (DNG) obrobione do JPG i skompresowane, aby się szybciej Wam ładowały. Chyba wszystkie też strzelone przy f/1.8…

Zapraszam!

Galeria


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Dla Pani z ostatniego zdjęcia aż odwiedzę jak będę w redakcji w styczniu :P

Maciej Nowakowski napisał(a):

Mnie również najbardziej podoba się ta Pani w koszulce iSpota ;)

Lokinpl napisał(a):

Od Niej dostałem prezenta ;)

Mmm… Jakiego? ^^

Lokinpl napisał(a):

iMessage nie chciała mi dać ;)

Marcin Nowicki napisał(a):

mam nadzieję że nie zmienili tylko salonu ale także reedukowali kady które tam pracują bo największe kwiatki usłyszałem właśnie w tym salonie przy okazji nie byli to najprzyjemniejsi ludzie może to przeszłość

gregory314 napisał(a):

A to on był zamknięty? Ech, dawno tam nie byłem :)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK