iMagazine

Apple zwiększa limit wgrywanej muzyki

07/12/2015, 09:43 · · · 3

Jeśli korzystacie z iTunes Match lub macie subskrypcję Apple Music, a do tego posiadacie gigabajty własnej muzyki, to mamy dla Was dobre wieści.

Zapewne po uruchomieniu wspomnianych usług część z Was było rozczarowanych, gdy okazało się, że limit wgrywanych własnych (w sensie posiadanych przez nas) utworów wynosi 25.000.

Jak jednak donosi serwis MacRumors, Apple po cichu zwiększyło tę liczbę czterokrotnie – do 100.000. Napisałem „po cichu”, bowiem na stronach wsparcia Apple MusiciTunes Match widnieją jeszcze stare wartości. Pewnie niedługo zostanie to poprawione. Poza tym, u niektórych użytkowników jeszcze nie można wgrywać muzyki ponad stary limit, jeśli dotyczy to również Was, to uzbrójcie się w cierpliwość.

Jeśli korzystacie z iTunes Match oraz Apple Music, to może warto byłoby rozważyć zrezygnowanie z tego pierwszego (u niektórych właśnie na dniach ta usługa będzie odnawiana), ponieważ zawiera się w AM. Dla przypomnienia, aby zrezygnować z automatycznego odnawiania iTunes Match należy przejść do ustawień konta iTunes.

Źródło MacRumors


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

Sebastian Bagiński napisał(a):

Całe Apple – Match zawiera się w AM ale i tak nie ma jasnej informacji z ich strony która usługa jest czym i dlaczego zrezygnować z jednej czy drugiej. Napiszę to po raz kolejny – wstyd. Usługa chodzi świetnie tylko, że pewien znany serwis musiał wydać ebooka, żeby użytkownicy zrozumieli obsługę Apple Music.

„What do you need a manual for?”

Moridin napisał(a):

Już dosyć dawno to tłumaczyłem. To dosyć proste.

Piotr Czerwiński napisał(a):

Tylko zapominamy o tym, że w usłudze rodzinnej dostępu do muzyki w chmurze nie mają członkowie rodziny, a tylko płatnik/organizator…

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK