iMagazine

Smart Battery Case – pierwsze wrażenia

09/12/2015, 12:01 · · · 7

Tomek: Jest cos nowego z Apple – Smart Battery Case. Wygląda trochę garbato…

Dominik: Jest paskudne…

IMG_0936

Tomek: Ha ha, no właśnie. Niektóre produkty Apple wyglądają lepiej w naturze niż na obrazku. Kupiłem to etui dzisiaj.

Moje Mophie Juice Pack niestety do iPhone 6s się nie nadaje. iPhone 6s trochę „przytył w porównaniu do szóstki. Konstrukcja ubiegłorocznego Mophie jest sztywna i 6s się w niej nie mieści.

Smart Battery Case od Apple mimo garbatego dizajnu, w rzeczywistości wygląda niezgorzej. Powłoka w dotyku przypomina paski fluoroelastomerowe. Sam pomysł wyginania jej, aby móc wprowadzić do niej iPhona jest bardzo sprytny.

Pojemność baterii, według informacji wydrukowanej wewnątrz etui, wynosi 1877 mAh. Według Apple, etui podobno razem z baterią w iPhonie, daje jakieś 25 godzin pracy. Moje Mophie miało 3300 mAh i praktycznie wydłużało życie iPhone 6 o 1 dzień.

Nowe etui z Apple jest mniejsze gabarytowo w każdym rozmiarze i lżejsze niż Mophie.

źródłoZdjęcia autorstwa @tompiotrowski


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

lou111 napisał(a):

No dobra, panowie.. nie mówcie, że etui będziecie recenzować niczym nowego iPhona.. póki co w ciągu dnia poświeciliście mu 3 wpisy i teraz są dopiero „pierwsze wrażenia”. Mamy się spodziewać jutro pełnej recenzji a potem wrażeń po miesiącu użytkowania? :)

Moridin napisał(a):

Prawdopodobnie tak.

Rafał Szmitrowski napisał(a):

odkupię to Mophie – dawaj na priv ;]

Dominik Łada napisał(a):

Wysyłka z Australii będzie droższa niż Mophie, ale ok, przekażę Tomkowi, że ma kupca;-)

Rafał Szmitrowski napisał(a):

no kurde, że się tydzień czy dwa temu art nie pokazał – odebrał bym osobiście ;DDD

Krzysztof napisał(a):

Jakby nie patrzeć 1877 mAh to dość mało – „razem z baterią w iPhonie, daje jakieś 25 godzin pracy. ” a to już typowo Applowe określenie :). Z czego 70% i tak wyciągnie sam iPhone bez dodatku. Cena też nieco śmieszna – Odoyo Power ShellEx daje 3000mAh i kosztuje tylko 299zł brutto. W moim przekonaniu wygląda do tego ZNACZNIE lepiej. Jak dla mnie dziwny produkt…

kaefpe napisał(a):

IMO wygląda równie idiotycznie co wszystkie inne – to od Apple to już w ogóle wygląda irracionalnie :)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK