iMagazine

Pad Thermaltake Tt eSports Contour — pierwsze wrażenia

10/12/2015, 16:29 · · · 1

Najnowsze Apple TV 4 okazuje się, że bardzo dobrze zostało przyjęte przez rynek. Bardzo duże jest zainteresowanie nim samym, ale też akcesoriami do niego. W pierwszej linii, takimi „must-have”, są pady do grania. Do naszej redakcji trafił najnowszy pad — Thermaltake Tt eSports Contour.

contour 2

Wprowadzenie Apple TV 4 z nowym systemem tvOS zamieniło „hobby” Apple, w nową, ciekawą i bardzo rokującą kategorię produktów. Apple TV 4 automatycznie zamienił się w bardzo przyjemną, casualową, konsolę do gier. O ile można grać pilotem, to możliwość podłączania do Apple TV pada jest zbawienna dla graczy. Pad jest dużo wygodniejszym kontrolerem.

Apple samo nie produkuje padów. Rynek nie lubi próżni i pojawiło się na nim kilka opcji. Jedną z nich jest Contour.

contour 3

Budową i logiką rozmieszczenia przycisków, w odróżnieniu do większości konkurencji, nawiązuje do pada Xboxowego. Dla części graczy może to być zaleta.

Plastik z jakiego jest wykonany pad jest bardzo dobrej jakości. Części są wzorowo spasowane. Nic nie trzeszczy. Pad jest bardzo solidny.

contour 5

To co wyróżnia go na tle konkurencji to…mocowanie dla iPhona. Tak, Contour nie tylko działa z Apple TV, ale też z iPhonami i iPadami. Gdzie dla tych drugich, producent przewidział bardzo sprytne mocowanie, dzięki któremu będziemy mogli wygodnie trzymać wszystko na raz. Mocowanie umożliwia zamontowanie praktycznie każdego iPhona, nawet w obudowie. Mój iPhone 6s Plus w obudowie trzymał się bardzo pewnie.

Jedyna rzecz, do której mogę się przyczepić to kwestia czułości – pad mógłby w niektórych momentach być bardziej responsywny. Być może jest to kwestia tego, że mój pad jest nowy i jeszcze nie jest wyrobiony.

Jeśli szukacie prezentu lub uzupełnienia zestawu dla Apple TV 4, z jednoczesną opcją możliwości grania na iPhonie lub iPadzie to rozważcie pada Thermaltake Tt eSports Contour.

Pad Thermaltake Tt eSports Contour kosztuje 299 zł można go kupić np w iMad.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Bartosz Drząsała napisał(a):

Wygląda trochę tandetnie i ogólnie wygląd taki nieciekawy…

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK