iMagazine

Pad Thermaltake Tt eSports Contour — pierwsze wrażenia

10/12/2015, 16:29 · · · 1

Najnowsze Apple TV 4 okazuje się, że bardzo dobrze zostało przyjęte przez rynek. Bardzo duże jest zainteresowanie nim samym, ale też akcesoriami do niego. W pierwszej linii, takimi „must-have”, są pady do grania. Do naszej redakcji trafił najnowszy pad — Thermaltake Tt eSports Contour.

contour 2

Wprowadzenie Apple TV 4 z nowym systemem tvOS zamieniło „hobby” Apple, w nową, ciekawą i bardzo rokującą kategorię produktów. Apple TV 4 automatycznie zamienił się w bardzo przyjemną, casualową, konsolę do gier. O ile można grać pilotem, to możliwość podłączania do Apple TV pada jest zbawienna dla graczy. Pad jest dużo wygodniejszym kontrolerem.

Apple samo nie produkuje padów. Rynek nie lubi próżni i pojawiło się na nim kilka opcji. Jedną z nich jest Contour.

contour 3

Budową i logiką rozmieszczenia przycisków, w odróżnieniu do większości konkurencji, nawiązuje do pada Xboxowego. Dla części graczy może to być zaleta.

Plastik z jakiego jest wykonany pad jest bardzo dobrej jakości. Części są wzorowo spasowane. Nic nie trzeszczy. Pad jest bardzo solidny.

contour 5

To co wyróżnia go na tle konkurencji to…mocowanie dla iPhona. Tak, Contour nie tylko działa z Apple TV, ale też z iPhonami i iPadami. Gdzie dla tych drugich, producent przewidział bardzo sprytne mocowanie, dzięki któremu będziemy mogli wygodnie trzymać wszystko na raz. Mocowanie umożliwia zamontowanie praktycznie każdego iPhona, nawet w obudowie. Mój iPhone 6s Plus w obudowie trzymał się bardzo pewnie.

Jedyna rzecz, do której mogę się przyczepić to kwestia czułości – pad mógłby w niektórych momentach być bardziej responsywny. Być może jest to kwestia tego, że mój pad jest nowy i jeszcze nie jest wyrobiony.

Jeśli szukacie prezentu lub uzupełnienia zestawu dla Apple TV 4, z jednoczesną opcją możliwości grania na iPhonie lub iPadzie to rozważcie pada Thermaltake Tt eSports Contour.

Pad Thermaltake Tt eSports Contour kosztuje 299 zł można go kupić np w iMad.

1

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Bartosz Drząsała Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bartosz Drząsała
Gość
Bartosz Drząsała

Wygląda trochę tandetnie i ogólnie wygląd taki nieciekawy…