iMagazine

Słuchawki Urbanears Zinken

14/12/2015, 16:22 · · · 8

Na pierwszy rzut oka Urbanears Zinken mogą wyglądać przeciętnie. Należą jednak do najbardziej zaawansowanych technologicznie. Dostępne w kilkunastu żywych kolorach każdego zadowolą wizualnie. Są wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów, które nie absorbują zapachu i potu. Połączenie plastiku i syntetycznej skóry z elementami metalu sprawia, że po bliższym przyjrzeniu się wyglądają naprawdę ekskluzywnie.

urbanears_1

Słuchawki zostały zaprojektowane głównie z myślą o DJ-ach, dzięki czemu posiadają wiele praktycznych funkcji, które wykorzysta nie tylko profesjonalista. Muszle obracane o około 40 stopni idealnie sprawdzą się u DJ-a grającego muzykę na żywo, ale także przydadzą się rodzicom podczas wieczornego oglądania filmu i nasłuchiwania jednym uchem, co dzieje się w pokoju dziecka. Materiał nieabsorbujący potu zostanie doceniony zarówno na sali dyskotekowej, jak i w trakcie uprawiania sportu.

urbanears_kabel

Model Zinken został wyposażony w gniazdo Zound, dzięki któremu możemy słuchać muzyki we dwoje. Wystarczy podłączyć drugą parę słuchawek do gniazda znajdującego się na dole prawej muszli. Spiralny kabel zakończony jest z jednej strony wtyczką jack 3,5 mm, a z drugiej 6,3 mm; umożliwia to podłączenie Urbanearsów do profesjonalnego sprzętu dla DJ-ów bez potrzeby stosowania przejściówek i innych kabli. Gdy słuchamy muzyki ze zwykłych odtwarzaczy lub komputera, podłączamy końcówkę kabla z wtyczką 6,3 mm do lewej muszli, natomiast na imprezie odwracamy kabel i końcówka 6,3 mm ląduje w profesjonalnym sprzęcie, a standardowa 3,5 mm wędruje do prawej muszli. Na niespiralnej części kabla znajduje się pilot, który ma również wbudowany mikrofon. Za jego pomocą możemy więc nie tylko sterować muzyką, ale także, jeśli słuchawki są podłączone do smartfona, prowadzić rozmowy telefoniczne. W pilocie brakuje tylko – albo właściwie aż – jednej podstawowej funkcji: regulacji głośności.

Urbanears_spec-tech

Dzięki regulowanemu pałąkowi dopasujemy słuchawki do każdego rozmiaru głowy. Muszle idealnie przylegają do uszu i bardzo dobrze tłumią odgłosy z zewnątrz. Przetworniki Dual 40 mm sprawią, że bass będzie bardziej soczysty, a dźwięk klarowny. Muzyka i filmy brzmią o wiele lepiej niż na innych posiadanych przeze mnie słuchawkach.

urbanears_2

Składana konstrukcja bardzo ułatwia transport. Słuchawki zmieszczą się nawet w damskiej torebce.

Urbanears Zinken do tanich nie należą, kosztują 399PLN, lecz według mnie są warte swojej ceny i spokojnie mogą konkurować ze sprzętem z wyższej półki cenowej. Można je kupić np w iSpot.


Patrycja Rudnicka

A woman of mystery and power, whose power is exceeded only by her mystery.

iPatrycjaR

Dodaj komentarz

Krzysiek Sylwerski napisał(a):

Kupiłem Indigo w iSpot za 249 zł (wyprzedaż koloru) jakiś rok temu i bardzo mocno je polecam.

I mają swój styl, a to rzadkość.

Cezex napisał(a):

> Należą jednak do najbardziej zaawansowanych technologicznie.
[..]
> W pilocie brakuje tylko – albo właściwie aż – jednej podstawowej funkcji: regulacji głośności.

Bardzo są zaawansowane, bardzo.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK