iMagazine

Świąteczna Promocja na zakup iPada, MacBooka, Maka Mini lub iMaka – do 26/12/2015

17/12/2015, 15:15 · · · 2

Na pewno nie jestem jedną osobą, której nie podoba się fakt, że na sprzęt Apple rzadko trafiają się obniżki cen. Sprzęt używany jest oczywiście korzystniejszym zakupem pod względem finansowym, ale wielu z nas odmawia kupna sprzętu, w którym „ktoś pierdział w siedzenia”. Ma być nowy i kropka. Jeśli akurat szukacie nowego sprzętu, to w sklepach iSpot pojawiła się interesująca promocja

iSpot-promo-01

Zasady promocji są bardzo proste – kupujecie iPada Air 2 lub komputer w iSpocie, a w zamian otrzymujecie kartę podarunkową, którą możecie później wykorzystać w ich sklepach. Te będą doładowane, zależnie od poniższego wyboru, kwotą od 109 do 500 PLN. Umówmy się, że i tak zawsze znajdzie się dobry powód do kupienia jakiś akcesoriów…


Sytuacja #1

– Po co Ci kolejna skórzana torba? – zapytał podejrzliwie.
– Jak to?! – zarzuciła włosami zirytowana, – Przecież musi zmieścić nie tylko MacBooka, ale pasować mi również do butów! Zupełnie nie znasz się na modzie! – odpowiedziała.

Sytuacja #2

– Ale po co chcesz kupić tego drona?! – zapytała zszokowana.
– A wiesz jaki piękny film naszych dzieci będziemy mieli, kochanie? – zapytał głosem ociekającym miodem. – Wyobraź sobie jak za dwadzieścia lat będziemy siedzieli przed telewizorem i wspominali ich dzieciństwo. – uśmiechnął się, zastanawiając się jak jeszcze przekonać ją do swojej zachcianki.


Komputery w promocji

Do promocji załapały się następujące tablety oraz komputery i otrzymują one następujące rabaty:

  • iPad Air 2 16 GB – 109 PLN
  • iPad Air 2 64/128 GB – 149 PLN
  • iMac 21,5″, Mac Mini, MacBook Air, MacBook Pro 13″ – 350 PLN
  • iMac 21,5″ Retina 4K, iMac 27″ Retina 5K, MacBook Pro 15″ – 500 PLN

Promocja trwa do 26/12

Promocja dotyczy zarówno sklepów stacjonarnych iSpot, jak i sklepu internetowego. Zasady kupna pomiędzy nimi są nieznacznie inne, więc warto zapoznać się z zasadami obu promocji. Nie można jej oczywiście łączyć z innymi promocjami i trwa do 26/12/2015, więc na szaleństwo macie jeszcze 10 dni.

iSpot – Świąteczna Promocja


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

lou111 napisał(a):

w praktyce bon podarunkowy niweluje różnicę cenową pomiędzy tym, ile taniej da się kupić w innych miejscach :)

Mariusz P. napisał(a):

Są sklepy dużo tańsze od iSpot… Dziękuję więc za kartę podarunkową…

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK